Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moje A4 1.8 20v :]


EvilGucio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przyszedł i czas na to, żebym i ja pokazał swoją A4, forum czytam i przeglądam od Sierpnia 2010 czyli od daty zakupu mojego egzemplarza ale dopiero teraz zdecydowałem się na pokazanie auta :cool1:

#Rocznik: 1998

#Przebieg: 180 483 km

#Pojemność 1781 cc

#Moc: 125 Km

#Wyposażenie:

-climatronic

- ABS

- el. szyby

- el. lusterka

- 4x poduszki powietrzne

- centralny zamek

- immobiliser

- wspomaganie kierownicy

- alufelgi 15' (wzór chyba z mercedesa)

- podgrzewane lusterka (chociaż nie chcę mi się w to wierzyć i nie wiem jako to sprawdzić ani włączyć :embarrassed:)

- podłokietnik

Zaraz po zakupie został wymieniony kompletny rozrząd, kupione nowe klocki hamulcowe, uzupełnione wszystkie płyny itp. Przed kupnem właścicielka wymieniła parę przednich wahaczy i o ile dobrze mówię to te gumy na przegubach bo trochę z nich wyciskało płyn, tera zaczęła się odzywać lewa strona także trzeba będzie wymienić :disgust:. Z takich rzeczy kosmetycznych to nic nie było robione tylko zmieniłem radio na to z nowszego rocznika Audi Chorus bo w tamtym nawalał potencjometr a takie czyszczenie to jest dobre tylko na chwilę :). Co jeszcze było zrobione to pomalowany cały przedni zderzak ponieważ zostawiłem auto pod marketem i ktoś pozostawił na smyczy psa który pewnie okropnie chciał się wyrwać a, że miał blisko do A4 to podrapał mi cały zderzak oraz urwał tablicę :no: Nie zwróciłem na to uwagi i zauważyłem to dopiero jak wracałem autostradą i stanąłem na parkingu, za cholerę nie mogłem sobie przypomnieć czy to może ja gdzieś wjechałem i urwałem tablice czy może jakiś dzieciak mi poharatał tak zderzak ale w takim razie dlaczego maska jest nie naruszona? Dopiero lakiernik który malował mi zderzak powiedział, że to pies bo wyciągał z wlotów powietrza sierść :chytry: To tyle z historyjek i tego co zrobiłęm, jak mi się jeszcze coś przypomni to oczywiście napiszę. Chętnie bym się wybrał na jakiś spocik i zobaczył jakie wy macie maszynki bo widząc po tematach na forum to z moim Audi mogę sobie pogwizdać :D Generalnie A4 jest zdrowe i wciąż bardzo żwawe, lakier nie jest już w idealnym stanie bo tu i ówdzie znajdzie się małe zarysowanie ale to urok stania na dworze bo auto nie było garażowane ale jak się wypucuje to nawet robi wrażenie :przebiegly:

EDIT:

DSCF3588.jpg DSCF3589.jpg DSCF3608.jpg DSCF3606.jpg DSCF3656.jpg DSCF3599.jpg

DSCF3595.jpg DSCF3674.jpg DSCF3600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka, odnośnie zmian to na pierwszą zmianę proponuję boczne kierunki na białe a resztę to sam zobaczysz jak zaczniesz oglądać auta na forum. Co do lusterek to sprawdź jak włączysz ogrzewanie tylnej szyby czy zaczną grzać lusterka albo po przekręceniu kluczyka.

Sprawdź też czy na pewno masz 2 poducha a nie 4 o coś wydaje mi się, że powinieneś mieć 4 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak te kierunki to faktycznie zmienię na białe a nawet o nich nie pomyślałem :) A co do tych poduszek to nie mam pojęcia i gdzie miały być te pozostałe dwie sztuki? Dzięki za pomoc z tymi lusterkami bo baran ze mnie i myślałem, że włącza się to ogrzewanie przyciskiem a nie poprzez ogrzewanie tylnej szyby :decayed: Musze tutaj się naczytać bo taki wstyd nie znać dokładnie swojego samochodu :) Widzę, że ty zrobiłeś małe a ciekawe i już jest inaczej, też bym sobie wsadził licznik z FiS podoba mi się taki bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna , jaki to kod lakieru ?

jako priorytet zmieniłbym lampki przednie na polfitowe :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki + za kolor budy (taki jak mój :kox:), kolor wnętrza (taki jak mój :kox:), dekory (takie jak moje :kox:) tylko silnik lipa :thumbdown: bo mocniejszy niż mój i benzin :decayed:

A tak na serio to dawaj soczewki na przód, tyle lampy po II lifcie, większe koło i gleba i będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak te kierunki to faktycznie zmienię na białe a nawet o nich nie pomyślałem :) A co do tych poduszek to nie mam pojęcia i gdzie miały być te pozostałe dwie sztuki? Dzięki za pomoc z tymi lusterkami bo baran ze mnie i myślałem, że włącza się to ogrzewanie przyciskiem a nie poprzez ogrzewanie tylnej szyby :decayed: Musze tutaj się naczytać bo taki wstyd nie znać dokładnie swojego samochodu :) Widzę, że ty zrobiłeś małe a ciekawe i już jest inaczej, też bym sobie wsadził licznik z FiS podoba mi się taki bajer.

poduchy w fotelach przednich po bokach (zerknij czy masz małe metki u dołu fotela przyszyte)

FIS świetna sprawa jest radość z tego modu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była ładna pogoda także przyszedł czas na nowe fotki :) W aucie z zewnątrz nic się nie zmieniło, nie miałem czasu nawet kupić białych bocznych kierunków ale za nie długo na przód wlecą nowe lampy i tutaj myślę nad czarnymi soczewkowymi lub po prostu o poliftowych. Oczywiście przydała by się też jakaś felga ale to wszystko w swoim czasie :) Przed wyjazdem na święta musiałem wymienić czujnik ABS bo całkowicie siadł a wcześniej też był walnięty i kopał bez przerwy po nogach także to już mam za sobą i z elektroniki, mechaniki na razie nic nie trzeba robić. Faktycznie mam 4 poduszki powietrzne także dzięki pablo_9 bo nawet się nie przyglądałem bokom foteli :disgust:. Pozdrawiam wszystkich którzy zasuwali na święta swoimi A4 po autostradzie A4 w kierunku Wrocławia, Legnicy :hi:

DSCF3588.jpg DSCF3589.jpg DSCF3608.jpg DSCF3606.jpg DSCF3656.jpg DSCF3599.jpg

DSCF3595.jpg DSCF3674.jpg DSCF3600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że taka kolorystyka wnętrza :confused4: Załóż normalne poliftowe lampy :) Chcesz zakupić felgi podaj jakie Ci się podobają to zrobię Ci podgląd pod Twoje auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że taka kolorystyka wnętrza :confused4: Załóż normalne poliftowe lampy :) Chcesz zakupić felgi podaj jakie Ci się podobają to zrobię Ci podgląd pod Twoje auto.

No niestety z tym wnętrzem nic nie zrobię :/ W sumie zastanawia mnie fakt dlaczego ktoś kupujący to auto jako nowe zdecydował się na taką opcję kolorystyczną, ja osobiście się już przyzwyczaiłem jednakże czerń wygląda znacznie lepiej. Co do felg to nie mam wycelowane w jakiś konkretny egzemplarz, mogą być jakieś z nowszego modelu A4, S4 ale jak byś mi zrobił podgląd to zobacz te OZ Allerggerita 17'' w kolorze Matt Graphite Silver: http://allegro.pl/felgi-oz-alleggerita-7x17-7-kolorow-i1528548896.html - jak chcesz to mogę wstawić zdjęcia zrobione idealne z boku. Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...