Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Ciśnienie doładowania po zdjęciu weżyka z gruszki


robertg28

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich może wie ktos czy po zdjeciu wezyka z gruszki na turbinie turbo powinno przestac pompowac całkowicie w każdym zakresie obrotów? otóż umnie sprawa wygląda tak po zdjeciu wezyka z gruszki auto jest mułowate tak do 2300 obr potem zaczyna jechac normalnie robiłem logi dynamiczne i tyrbo pompuje do 2980 i niema notlaufa oprócz tego cisnienie potrafi zdusic mi silnik podczas jazdy nadmienie zekierownice czysciłem na błysk ale to nie pomogło może ma ktos jakies wskazówki odnosnie mojego problemu? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj tak działo sie przed czyszczeniem turbo dlatego własnie je czysciłem gruszke wymieniłem na inna bo myslałem ze ktos może kopał wczesniej ale jednak to samo niewiem czy ktos czyscił turbo wczesniej zabardzo brudne nie było logi postaram sie wkleic zaraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj tak działo sie przed czyszczeniem turbo dlatego własnie je czysciłem gruszke wymieniłem na inna bo myslałem ze ktos może kopał wczesniej ale jednak to samo niewiem czy ktos czyscił turbo wczesniej zabardzo brudne nie było logi postaram sie wkleic zaraz

Ale koledze IDUAL chodziło o długość cięgna - sztangi, być może jest za bardzo skręcona i kierownice w turbinie nie zamykają się do końca, turbina była na pewno dobrze złożona ? Jest o tym sporo na forum.

Zrób logi z podpiętą gruchą i osobno z odpiętą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam temat uważam za zamkniety łopatki w turbinie nie otwierały sie do konca może ktos wczesniej grzebał w turbunie ja wymieniłem całą czesc z łopatkami od innej turbiny i smiga i znikło szuranie po puszczeniu nogi z gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...