Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Aluski 18" na lato


virus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość puchatek27

Mam takie same auto jak Ty i jezdze juz troche na 18 i komfort jest za***isty...

Kolego,a jakie ty masz tam oponki zalozone,co????

Jezeli ktos zaklada 18' to niech zapomni o komforcie jazdy jaki jest przy 15' czy 16'ach!!!! Do tego jak ktos sobie obnizy auto(wystarczy -40mm) i utwardzi, to wogole niech zapomni o komforcie :rant:

Ale zato jaki wyglad po tem jest :thumbup::cool::kox:

ps. trzeba oddac cos za cos,niestety ;) [br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 13:08 _________________________________________________Fakt,Mialem zalozone 18'ki firmy MAM z oponka 225/40 i wygladalo to super,ale jak zalozylem 19'ki MAMy,z oponko 235/35,to auto wyglada poprostu :kox::thumbup::dance:

PS: 18'ki MAM mam do sprzedania-nowe z oponkami. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi zabrza nie są idealne na 18, ale jeśli dopasujesz technikę jazdy :naughty: to warto zainwestować :th:

Masz jakieś porady dla początkującego? :decayed:

A co z jazdą obciążonym autem?

wszystkie studzienki, dziury, torowiska, większe nierówności musisz widzieć 50 m przed sobą, żebyś miał czas na reakcję, jeśli są kałuże lepiej je omijaj, w nocy czy przy słabej widoczności nadmierna prędkość nie jest wskazana :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tak mnie naszło , prawko mam już prawie 12 lat zawsze miałem w samochodzie gumki o niskim profilu i mogę z całą stanowczością stwierdzić że nic tak nie uczy jazdy na polskim poligonie drogowym jak własnie takie koła . dwa, trzy razy rozwalisz fele i opone i sie nauczysz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to 3 jest :thumbup: no odlot, te pierwsze tez nie zgorsza, u mnie koles ma takie na b5 tylko 17 ale prezentuja sie swietnie :th:, ale nadal obstawiam 3 :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...