Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krisu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak będzie pogoda to się chyba przejadę. Może być fajnie.
  2. Może wpadniesz do mnie w sobotę na kawę! Pogadamy o starych karabinach... Boban też by się ucieszył...
  3. Hy, hy Lepsza! Chyba w prędkości spalania się
  4. Coście się tak szybko pozbierali? O 20:15 ostatnie 3 furaki umykały w pośpiechu. Chyba Gliwice, Rybnik i Wodzisław - - swoją drogą fajnie wyglądaliście, każdy inny kolor, jeden za drugim Jechałem trochę za Wami ale mnie nie rozpoznaliście bo byłem incognito i w końcu zgubiłem Was na światłach w Sośnicy I pustość pozostała. Ja tu pędzę na złamanie karku żeby zasilić szeregi no i zobaczyć tego osławionego hummera, a tu qpa. A taka fajna pogoda była... Ehhh...
  5. Ja chyba kumam, o co chodzi z tym hummerem... ale nie będę zdradzał szczegółów, co by frekwencji nie obniżać. Mam nadzieję Miron że dasz się bujnąć tym sprzętem A'propos spota. Aut było 23 a nie 21. Jeden pojechał już z forum, a drugi to ta Pani z rodzinką którą Miron chciał wcielić w nasze szeregi Pozdro dla Wszystkich
  6. Nooo Miron!! Wielki SZACUN Obudziłeś w nas ułańską fantazję. Oj będzie się działo... :th:
  7. 2,5 , odpalone i bez pasażera
  8. Mam avanta - przyjechać po Ciebie [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 12:54 _________________________________________________Krisu liczę że będziesz - niema innej opcji - zobaczysz moje nowe zmiany a i szklaneczke 98 dam Ci wyjejździć :> Chwal się i to zaraz !! Jedną szklaneczkę, to nawet dobrze nie ruszę :> Negocjujmy - 3 szklaneczki ?
  9. Przyjadę też, pod warunkiem że znowu podocieramy Twojego furaka... W końcu bogaty Gość jesteś to te trochę paliwka Cię nie zbawi!
  10. Ja będę tamtędy koło 18.00 przejeżdzał to mogę zobaczyć to auto Dzięki Tosik ale sprawa już nieaktualna. Autko sprzedane. Bardzo dzięki.
  11. Tak, ale właśnie o to chodzi. Mamy parę szybszych samochodzików i maszyn na benzynę. Na tą chwilę cały vat nam ucieka, a tak będzie ok... A nie lepiej Żuka za 1000zł kupić? :> Hy, hy... :> Też o tym myślałem, ale jednak dałem spokój. Trochę się przyda taki dostawczak, a Żukiem to nie wiem kto by pojechał
  12. Tak, ale właśnie o to chodzi. Mamy parę szybszych samochodzików i maszyn na benzynę. Na tą chwilę cały vat nam ucieka, a tak będzie ok...
  13. Witam Wawke! Mam gorącą prośbę. Znalazłem w necie autko które stoi w komisie przy alei Krakowskiej 178. Jest to Peugeot Partner z 2003 roku. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T599472 Szukam właśnie takiego do firmy. Czy ktoś z Was był by dzisiaj w pobliżu? Chodziło by tylko o stwierdzenie czy autko jest godne uwagi. Będę bardzo wdzięczny
  14. Ja bym na Twoim miejscu pojechał do innego olejarza i zapytał go jak by Ci wymienił olej w Twojej skrzyni. Myślę że będziesz miał pełną jasność.
  15. No pięknie!! A Murzyn tak narzeka na ubezpieczalnie. Niech się od nas uczy, co nie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.