Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Proszę o ocenę logów


dreamburn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Zrobiłem dzisiaj moje pierwsze logi dynamiczne ,niestety sam to robiłem wiec prosze o wyrozumiałośc,chodzi dokładnie o turbine czyli grupa 011

log011.jpg

log011_4.jpg

log011_stat.jpg

Pierwszy log jest na 3 biegu,drugi log na 4 a 3 to statyczny.[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 14:18_________________________________________________Dodam że samochód rozpędziłem na piatym biegu do 210km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że samochód czasami powyzej 3000tys obr ma lekkie zamulenie ale to zadko.Wiec sie zastanawiałem czy turbo juz nie siada,dodam ze auto nie spala oleju, silnik suchy, turbo tez suche . nie ma zadnych wycieków, sztange sprawdzałem i rusza sie.Moze to byc tez od paliwa??lub od filtra paliwa??filtr powietrza wymieniony olej tez na Motul 8100 x -cess 5w40.Jakie grupy jeszcze zlogowac żeby sprawdzic czy wszystko jest oki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukręciłeś 4809obr, a ja za chiny ludowe nie mogę przekroczyć 4599obr :disgust:

jak ty to uczyniłeś :naughty: to chyba normalne w nowszych AFN :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak idzie 210 km/h , a spalanie ogólnie mieści się w normie to myślę że nie ma czego się doszukiwać :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie , głównie po miescie ok 7L/100km.Ostatnio za 100zł zrobiłem ok400km miasto 50% trasa 50%.Pytam o te logi bo zdarzyło mi sie ze powyzej 3000tys /obr.tak jak by go lekko przychamowało, ale to tylko raz było jak narazie. Moze to byc tez od filtra paliwa , bo tego jeszcze nie wymieniałem.Jest ponoc z podgrzewaczem paliwa no i troche kosztuje :confused4: Ale ja trza to trza. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...