Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Brak prawego światła tablicy rejestracyjnej


gabrielb

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem. Nie mam prawego światła tablicy rejestracyjnej. Byłem przekonany, że to żarówka. Rozwierciłem śrubkę, wyjąłem klosik, zmieniłem żarówkę i nic z tego. Światła jak nie było tak nie ma. Lewe działa. Zauważyłem, że w środku lampki w listwie miedziane blaszki osadzone w kawałku plastiku poruszają się razem z nim tak jakby coś było połamane ale jakim cudem mogło się to połamać? Co to może być? Nie mam żadnej sygnalizacji błędu na FIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne zasilanie na tych blaszkach miedzianych jest ale nie styka się to z blaszkami lampki. Musisz umiejętnie podgiąć blaszki lampli i będzie git. Miałem to samo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Miałem jakieś dwa tygodnie temu to samo (też prawa żarówka) po godzinie zabawy z wykręcaniem wkrętów z kloszy dostałem się do środka oba były zawilgotniałe. Żarówki były sprawne ale na wszelki wypadek wymieniłem na nowe. Po skręceniu okazało się, że dalej prawa nie świeci. Ponowny demontaż, szukam i znajduje patrząc do środka, że do wilgoci skorodował prawy styk. wyczyściłem wszystkie 4 ze środka i (delikatnie ) blaszki z klosza, nałożyłem smar miedziowany. Zamykając klosze nałożyłem na uszczelkę trochę wazeliny aby uszczelnić. Skręciłem i włala wszystko świeci.

FIS informuje gdy obie żarówki już nie świecą, na jedną nie reaguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...