Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

p_igla

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Właśnie wymieniam płyn chłodniczy i w związku z tym mam pytanie jak spuścić cały płyn, spływa mi niecałe 5 litrów. Podpowiem, że nie mam termostatu. Czy jest jakiś korek spustowy w bloku silnika, czy jedynym rozwiązaniem będzie wsunąć rurkę w miejsce termostatu i wyssanie wszystkiego? Muszę spuścić wszystko bo użyłem płynu do czyszczenia chłodnic Liqui Moly.
  2. Witam Powiem krótko miałem smród w aucie podczas jazdy gdy tylko uchyliłem okno (1.9 tdi AWX). Sprawdziłem cały układ wydechowy...wszyscy mówili plecionka, plecionka,......... i nic. Usunąłem wyciek z EGR-a i nic. Niedawno wpadłem na kapitalny pomysł... ściągnę zderzak, zobaczę jak tam wszystko wygląda...i co ?? I widzę przyczynę dlaczego od ponad roku śmierdzi mi spalinami w samochodzie. Wypadły trzy gumki z kratki wentylacyjnej. Gumki miały powodować ruch powietrza tylko w jedną stronę (na zewnątrz), a u mnie zasysało spaliny do wnętrza samochodu. Kratka używana na allegro 30 zł, nowa 59 zł W ASO nowa 39 zł.
  3. Hej Miałem jakieś dwa tygodnie temu to samo (też prawa żarówka) po godzinie zabawy z wykręcaniem wkrętów z kloszy dostałem się do środka oba były zawilgotniałe. Żarówki były sprawne ale na wszelki wypadek wymieniłem na nowe. Po skręceniu okazało się, że dalej prawa nie świeci. Ponowny demontaż, szukam i znajduje patrząc do środka, że do wilgoci skorodował prawy styk. wyczyściłem wszystkie 4 ze środka i (delikatnie ) blaszki z klosza, nałożyłem smar miedziowany. Zamykając klosze nałożyłem na uszczelkę trochę wazeliny aby uszczelnić. Skręciłem i włala wszystko świeci. FIS informuje gdy obie żarówki już nie świecą, na jedną nie reaguje.
  4. Nie mam pamięci lusterek ani foteli. Latem 2010 lusterka się klapowały a teraz nie
  5. Nie mam niestety pamięci ustawienia lusterek
  6. Witam wszystkich :> Mam problem z lusterkami tzn prawie wszystko w nich działa ( lustra ruszają się góra-dół, prawo-lewo, a nawet grzeją i to obydwa ). Nie działa mi jedna rzecz , a mianowicie składanie obydwu lusterek. Ponieważ rzadko z tej funkcji korzystam zauważyłem to nie dawno. I wiąże to z jesienną wymianą rozrządu gdy miałem wypięty akumulator. Przynajmniej tak mi się wydaje. Czy ktoś może spotkał się z czymś takim? Za pomoc z góry dziękuje
  7. [Ruda Śląska] Witam wszystkich. Jestem Piotrek mam 26 lat i jak na razie poszukuje jakieś ładnej audiczki. Zakup planuje do października, gdy już będę szczęśliwym posiadaczem podzielę się spostrzeżeniami i uzupełnię brakujące dane. :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.