Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z wyborem radia


Vili

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest ktoś kto mógłby doradzić w sprawie zakupu radia do B5 z roku 2001 do wakacji. Jestem "świerzakiem" :kox: i muszę się oswoić z tym autem i ogólnymi pojęciami, więc wszelkie wskazówki, rady będą mile widziane :wink4:

Autko zostało sprowadzone i dojechało bez radia, no i tu zaczął się kłopot, nigdy wcześniej nie miałem styczności z montażem, naprawą radia itp. :confused4:

Przeglądając "alledrogo" natknąłem się na Chorusa III, niestety (chyba) by mieć to radio, zakup tego modelu będzie się wiązał z zmianą podpięcia kostek, oraz kosza? :confused4:

Na moją ocenę mam jedną wąską ramkę..

Chciałbym by radio które kupie można było włożyć, wpiąć, dobrze grało, działały wszystkie głośniki, miało cd z mp3, było bez wejścia kasetowego, wpadało w czerwoną kolorystykę i ogólnie było w przyzwoitej cenie;) górna cena to 350zł

Ewentualnie czy jest ktoś z okolic Tarnowskich Gór, zna się na temacie i ma jakieś radio na zbyciu? :slina:

A uszczęśliwiony do końca bym był gdyby ktoś pomógł wmontować i wytłumaczył łopatologicznie, co i jak z czym się je :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej daj zdjęcie kostek które już masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby blisko a jednak pare km do mnie masz.

Mam jvc lh911 za 350zł

Mogę na miejscu ci je wrzucić i odpowiedzieć na podstawowe pytania.

Jeśli w kwestii "wszystkich" głośników masz na myśli również aktywne, to mam też odpowiednie przejściówki, które odpalą ori wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam oryginalne radio na kestry, gra rewelacyjnie, jednak przy montażu radia Pioneer oczywiście nie chodzą 2 głośniki z tyłu, więć chyba trzeba przjściówkę, Ogólnie to polecam orygnał Audi, nie będziesz zawiedziony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekając tak długo na pomoc forumowiczów postanowiłem sobie kupić radio na własną rękę, co później będzie to się okaże :tongue4:

kostki to są standardowe 1 czerwona, 1 czarna, no i kabel antenowy :)

Radio które wziąłem to Pioneer DEH-2300UB, ma w zestawie kostki do podłączenia, do środy powinna paczka dojść, więc zacznę się bawić :wink4:

Z tego co poczytałem na forum to teraz potrzebny mi będzie separator antenowy, ale ciekawi mnie czy oprócz tego będą mi potrzebne jakieś inne przejściówki itp. by działały tylne głośniki? :confused4: naprawdę d*pa ze mnie jeśli chodzi o sprawy związane z elektryką samochodową..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec powodzenia w montowaniu radia ale foty

te kostki czarna i czerwona

nie wiem jaki kabel masz w zestawie ale

tutaj masz tył radia

PIONEER%20DEH-2300UB_02.jpg

kostki zapewne masz takie w aucie foto niżej :

images?q=tbn:ANd9GcSmM_s_HkhSO4P5i1wtVSX9_CzlPc4_jc3-8c7U8bpzFPqwDGE-yg

wiec pisałeś o kablu który dają do radia

jeśli to taki kabel :

images?q=tbn:ANd9GcQiRQFAZcxJgwwfbdBtZcsPVGJOsQ9hYEL_AyePj8koGKm82HPJQw

to wszystko podepniesz w 5 min ;]

jeśli nie to musisz go dokupić

link do aukcji :

http://allegro.pl/kostka-iso-radio-pioneer-keh-p-7400r-deh435-zrs043-i1512137900.html

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden konkretny człowiek wreszcie odpowiedział :cool1: dziękuję bardzo :hi: teraz będę się modlić by wszystkie głośniki grały :decayed:

ps. a czy nie wymagana jest zamiana + z - do podłączenia radia? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po prostu podpinasz przejściówkę (link allegro) do autka a druga stronę prosto do radyjka

Ps. tam z tylu masz jeszcze wejście RCA (czincze)

służy ono do podpięcia wzmacniacza jeśli byś kiedyś o tym myślał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym radiu które nie ma wyjścia ISO tylko swoje ori to musi mieć w zestawie ori kostkę, jeśli nie ma takiej kostki to jest jakiś wałek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...