Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prędkościomierz zdechł - C.D.


Strahd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

No więc dziś na drodze M4 Londyn-Bristol zdechł mój prędkościomierz na amen. Drgnął jeszcze pare razy ale teraz już pokazuje tylko zero, nie nabija mi kilometrów na liczniku, nie zmienia się wartość spalania chwilowego (i tym samym średniego).

Spróbowałem wywołać prędkość na wyświetlaczu klimy (kod 17) ale ta też jest zero.

W związku z tym moje pytanie: czy to jest nadal tylko kwestia odkręcenia zegarów i podociskania wtyczek (jak to mi sugerowaliście drodzy koledzy wcześniej i czego jeszcze nie zrobiłem) czy też problem leży gdzieś głębiej i sam sobie nie poradzę?

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Pozdrawiam :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ;)

Nie wydaje mi się aby to była tylko kwestia wyjęcia licznika i sprawdzenia poprawności dizałania. Jeśli Klimatronik też nie podaję prędkości to ja bardziej stawiałbym np. na czujnik pędkości lub połączenie gzieś między nim a licznikiem i klimą :( Czy sobie nie poradzisz - hm zależy od chęci ;) Jak chcesz to jak będę w domku mogę sprawdzić gdzie on jest mniejwięcej i jaki ma numer katalogowy. zerknij sobie na schemat --> http://www.autolib.diakom.ru/CARS2/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jakby co to popraw wtyczkę bo do licznika dochodzi sygnał z czujnika przy skrzyni, ale też wychodzi do np. klimy z licznika sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...