Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czy Małyszówka musi dymić ?


Massey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam takie pytanie - myślę nad zamianą B7 2.5TDI na B6 1.9TDi .

Pytanie - warto?

Chodzi o to czy dla auta powiedzmy 9cio letniego musi dymić rury, mogą sypać się jakieś podzespoły?Czy jak jest serwisowane itd. to nie ma prawa ?

Nie będzie to skarbonka bez dna? :naughty:

Nie chciałbym się wepchać w jakiś szrot.

Dzięki za odpowiedzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj 9-letni diesel ma już swoje przejechane więc tutaj pierwsza sprawa to szukać w miarę pewnego i niedużego jak na te lata przebiegu.

W Niemczech zdarzają się takie rodzynki z licznikiem poniżej 100 tys km ale cena wtedy będzie wyższa niż Twojej B7 :cool1:

B6 to praktycznie to samo co B7 więc pomyśl jak wyglądałoby Twoje auto gdybyś je użytkował jescze 4 lata :wink4:

Poza A4 mam jeszcze B4 z '93 TDI 1Z i nie dymi, jeździ całkiem nieźle, bezawaryjne a do szrotu mu jeszcze bardzo daleko.

A tak przy okazji, to czemu chcesz zamienić młodsze na starsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem zmiany jest silnik.

Bardzo dużo naczytałem się negatywnych opinii na jego temat. Chociaż zdania są podzielone, nie chcę mieć problemów. Auto mam pół roku ,nic się z nim nie dzieję, ale pomyślałem sobie, czy nie kupić bardzo dobrze wyposażonej A4 B6 w S-Line, z fajną felgą :decayed:

W bodajże 2005 roku miałem A4 B6 1.9TDi 2002rok. Muszę przyznać, że przyspieszenie jest porównywalne do 2.5 (zgodzisz się ze mną, że nie jest mułem ? :naughty:), a spalał dużo mniej. Jeździłem nią 3 lata i nie miałem żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...