Treść opublikowana przez Massey
-
Felgi do B7, zawieszenie S-Line - czy te felgi podejdą?
Witam wszystkich, mam możliwość kupienia felg do mojej Audi o wymiarach ET35 8,5JX19H2 . Czy będą pasowały do tego auta? Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam!
-
Spotkania na drodze
Srebrna A4 B6 AVANT, na pewno klubowy znaczek na tylnej lewej szybce, tablice PL 5****, widziana jak przejeżdżała 30.04 ok. 20:00 koło Skate Plaza w Lesznie
-
Felgi 19", a zawieszenie. Jazda po ładnym mieście.
Shaqr, dać Eibach'y -30/-35 to też nie problem. Mi się na 17stkach wydaję koza, zwłaszcza przód. Początkowa wersja była taka, że dam dystanse na przód i tył ( choć nie wiem jak maksymalnie duże mogę wrzucić), żeby zapchać tę lukę między nadkolem, a kołem. Może to też jakieś wyjście... ;-)
-
Audi A4 B7 2.5 TDi 163km BDG- chiptuning - zabójstwo?
Dzięki za odpowiedź! Jest to oczywiście jedyna słuszna wersja biegowa - manual ;-) Chiptunerzy chwalą się osiągami nawet do 200KM w tym silniku. Fakt, mocy mu trochę brakuje. Krumak, Ty masz serię 163? Jak Ci się jeździ? Jakie spalanie i osiągi?
-
Audi A4 B7 2.5 TDi 163km BDG- chiptuning - zabójstwo?
Dzięki za odpowiedź! Powiem szczerze, że mam auto - w lipcu 3 lata - i wymieniłem w nim 2x oleje i filtry. Ach no i z miesiąc temu klocki hamulcowe. ;-) Nie wiem czemu ludzie tak bardzo narzekają na ten silnik. Mimo tego mocy nie będę zwiększał!
-
Felgi 19", a zawieszenie. Jazda po ładnym mieście.
Witam serdecznie. Zastanawiam się nad zmianą felg z 17" na 19", zawiast 1BE. Generalnie autem robię maksymalnie 10 000 rocznie. Większość po mieście ( Leszno :-) ) Nie ma tu wielce dziur czy ubytków w jezdni. Moje pytanie brzmi - jak wygląda sprawa zawieszenia przy tylu calach? Gumy 235/35. Faktycznie tak bardzo się zużywa? Jaki element zawieszenia najbardziej narażony jest na szkody? A może warto zapytać, ile tak naprawdę kosztuje kompletne zawieszenie 1BE? ;-) Dzięki za odpowiedź!
-
Audi A4 B7 2.5 TDi 163km BDG- chiptuning - zabójstwo?
Witam, chciałbym zrobić chipa w mojej Audicy. Ciężko znaleźć gdziekolwiek opinie na temat chipowania tego silnika. Gdzieś wyczytałem, że w tym silniku w ogóle nie warto robić, bo się rozleci. Proszę o rady! Dodam, że silnik jest zdrowy, przebieg 150000.
-
Uszkodzona przepustnica Audi A4 B7 2.5 TDi 163km
Witam serdecznie, tak jak w temacie - moje auto ma uszkodzoną przepustnicę. Rozglądam się na allegro i z tego co widzę, koszt elementu nie jest duży bo 100 - 300 zł (oryginalna, używana). Jednakże z racji tego, że nie jestem mechanikiem, nie wiem czy podpasuje pod moje auto. U mnie, w Lesznie mam sprawdzonego mechanika, ale on twierdzi, że jest to trochę nietypowa przepustnica i szuka jej już od około miesiąca. Zależy mi dość na wymianie, ponieważ autko potrafi spalić nawet do 15l. przy normalnej jeździe. Moje pytanie brzmi: Jaka jest realna cena przepustnicy do mojego auta? W miarę możliwości proszę o jakiś link z Allegro Oczywiście, jeśli ktoś jest z mojej okolicy, ma taką część i może mi ją wymienić, to proszę pisać - na pewno się dogadamy! Czekam na odpowiedź, pozdrawiam wszystkich. PS. Nr VIN auta: WAUZZZ8E15A482428
-
Polerka auta - Leszno (WLKP) - Kogo polecacie ?
Więc może jakiś pomysł? Ładna pogoda, auto świeżo po praniu, aż się prosi o polerkę.
-
Polerka auta - Leszno (WLKP) - Kogo polecacie ?
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, tak jak w temacie - mam pytanie - znacie dobrego lakiernika, bądź firmę zajmującą się polerowaniem aut ? Dzwoniłem do S PLUS, cena między 350-400zł, raczej chciałbym taniej. Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi!
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
Je trzeba "wyrwać" po uprzednim zdemontowaniu boczków. Doświadczony, bo oklejaniu subwoofera [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 13:46_________________________________________________ Koledzy, kolejne pytanie do Was - jak zdemontować plastiki tylnej klapy? Chyba znowu założę roletę, podciągnę ją, tym samym zasłaniając widok na bagażnik i wywalę z niego wszystkie plastiki..
-
[ALL] 18" 5x112 ET 35 8J
Witam serdecznie, jak w temacie - potrzebuję pilnej odpowiedzi. Ładnie wejdą do B7 1BE ? Nic nie będzie obcierać etc? Opona 225/40 Z góry dzięki!
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
Roletę również zdemontowałem. Również zrobiłem to dzięki przyciemnionym szybom . Dobra, w takim razie będę szukał taśmy do uszczelniania przewodów klimy, gąbkę i będę działał. Jak już pisałem - najbardziej przerażają mnie plastiki tylnej klapy. A jak auto się nagrzeje to jest istna symfonia Dzięki za radę! Jakby ktoś jeszcze uporał się z tym problemem, proszę o rady
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
I znowu to samo.. Początkiem maja popsikałem sylikonem w spray;u chyba wszystkie plastiki w aucie. Nastała prawie że grobowa cisza. Miesiąc później skrzypienia powróciły. Skrzypią miejsca, skąd wyjeżdzają tylne pasy, oraz niemiłosiernie plastiki tylnej klapy. Co robić? czym smarować? Jak zdemontować plastiki tylnej klapy? Bardzo proszę o odpowiedź
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
1149 zł ? za tę cenę jest kompletne zawieszenie ? Pobrałem kiedyś cennik jakiś gwintów, już nie pamiętam jakich, ale do B7. Ceny zaczynały się od 6 tys. zł. Jestem w tym laikiem, więc cena mnie przeraziła. Jak już jesteśmy przy temacie - powiedzmy ten gwint TA-Technix, jaką ma to żywotność? Pojeżdzę na gwincie więcej niż jeden sezon?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Z chęcią założył bym gwint, ale niestety zasyp tych zawieszeń jest tylko do B5. Do B6 / B7 bardzo ciężko znaleźć. Nie ma ich nawet na Allegro . Ile jest kosztuje gwint nowy lub używany w bardzo dobrym stanie, niezłej firmy?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam, mam pytanie: czy przy zawiasie 1BA jest możliwość założenia springów -45/-45 ? Możliwe jest uszkodzenie "czegoś" przy takiej konfiguracji ?
-
"iPhone" - blokady,aktualizacje
Witam Kolegę, mam iPhone'a 3GS od bodajże 4 miesięcy i mimo to co chwilę odkrywam w nim coś nowego Jailbreak'a nie robiłem, bo jest moim zdaniem zbędny. Większość aplikacji z CYDII masz w AppStore. Poza tym w AS masz kilka tysięcy aplikacji darmowych, a wydanie raz na miesiąc paru dolarów na jakąś konkretną APP to chyba nie problem Jailbreak'iem zaśmiecasz sobie telefon i rejestry tylko. Aktualizuj na bieżąco Soft'y przez iTunes'a i będzie git. Aha i nie zapomnij do końca wyłączać aplikacji ( 2x guzik HOME). Przez pierwszy miesiąc nie wyłączałem i bateria szła w jeden dzień BTW. Zmień temat na "iPhone", bo aż razi :gwizdanie:
-
[ALL B7] Prośba o szybką odpowiedź ! Felgi Keskin
Witam serdecznie, z góry przepraszam, że nie patrzyłem czy jest taki wątek, ale bardzo zależy mi na czasie. Mam możliwość kupienia felg Keskin http://www.rocho.com/pics/keskin/keskin07.jpg - zdjęcie poglądowe, ale mam pytanie: Czy felgi w tym rozmiarze : 2 opony Ventus Sport 104 - 245/35 ZR18 92Y o bieżniku 4-5mm felgi rozmiar 9.5Jx18H2 ET25 2 opony Goodyear Eagle F1 - 215/35 R18 o bieżniku 4-5 mm felgi rozmiar 8.5Jx18H2 ET30 Będą pasowały do Audi A4 B7 , Zawias BE?
-
[ALL B7] RS6 C5 18" + dystanse?
Witam serdecznie. Od pewnego czasu zamierzam kupić felgi 18" RS6 C5. Mam do Was pytanie: Jaki jest oryginalny rozmiar felgi RS6, ET itd. ? Jak bardzo szerokie mogę włożyć? Oryginalne oczywiście. I jakie dystanse do tego? Zależy mi żeby wizualnie trochę poszerzyć auto, ale bez przesady. Gdyby koła były równo z nadkolem lub trochę wystawały w stronę zewnętrzną, byłoby Dodam, że mam zawias 1BE. Aktualnie mam felgi 17" ET45 7,5J H2 (235/45/17 ) i za bardzo się chowają
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
Sorry chłopaki, ale muszę odgrzebać! Gdy samochód postoi w ciepłym pomieszczeniu, nie daj Boże na słońcu, WSZYSTKIE plastiki w bagażniku doprowadzają mnie do szału. W tym: plastiki podszybia w bagażniku oraz tylna klapa, być może i roleta (B7 Avant). Auto na 100% bezwypadkowe, ściągnięte w 2007 roku i odtąd jeżdżone po polskich drogach. Tak się nie działo, więc myślę, że to może być przyczyną. Skrzypi nawet podczas jazdy po ładnej drodze, jadąc po dziurach, to jest po prostu SZOK. Jak temu zaradzić ? Rozkręcić bagażnik i nasmarować elementy wazeliną techniczną, czy sylikonem w spray'u ? Jak tak, to które ? Gdzie? Bardzo Was proszę o pomoc! Przepraszam za odgrzebanie. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Czy Małyszówka musi dymić ?
Powodem zmiany jest silnik. Bardzo dużo naczytałem się negatywnych opinii na jego temat. Chociaż zdania są podzielone, nie chcę mieć problemów. Auto mam pół roku ,nic się z nim nie dzieję, ale pomyślałem sobie, czy nie kupić bardzo dobrze wyposażonej A4 B6 w S-Line, z fajną felgą W bodajże 2005 roku miałem A4 B6 1.9TDi 2002rok. Muszę przyznać, że przyspieszenie jest porównywalne do 2.5 (zgodzisz się ze mną, że nie jest mułem ? ), a spalał dużo mniej. Jeździłem nią 3 lata i nie miałem żadnych problemów.
-
[ALL B6] Czy Małyszówka musi dymić ?
Witam! Mam takie pytanie - myślę nad zamianą B7 2.5TDI na B6 1.9TDi . Pytanie - warto? Chodzi o to czy dla auta powiedzmy 9cio letniego musi dymić rury, mogą sypać się jakieś podzespoły?Czy jak jest serwisowane itd. to nie ma prawa ? Nie będzie to skarbonka bez dna? Nie chciałbym się wepchać w jakiś szrot. Dzięki za odpowiedzi !
-
[ALL B6] Chrom lusterka w kombi-pomocy
A możecie mi powiedzieć, gdzie takie nakładki mogę dostać? Na Allegro bieda z dużymi, wiele jest małych.
-
[B7 BLB] Zwykłe A4 Avant
Pogubiłem się Znaczek DTM, S-Line, a zawias? Wygląda na 1BA, czy tak ?