Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] G.L.I-AVUSY 17" z S4+soczewki HELLA i xenon z S4+gleba EIBACH+gril S4


Fishbone

Rekomendowane odpowiedzi

Rybson , jeszcze tylko torsena zrezaj i bedzie git ;)

a siemanko Boluś, no torsen i jakiś silniczek bęzynowy by się przydały hehehhe :kox:[br]Dopisany: 11 Luty 2008, 23:33 _________________________________________________A ja nadal nie moge zdobyć sie na czystą :decayed: fotosesyjke

Ale za to wreszcie udało założyć sie gril z S4 :kox:

bfad263fcc0484f5m.jpg

3f1a194d615307d3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na zderzaczki od esy i mody w tym potworze pod maska :P i będzie konkret :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no.... piekna sesyjka... to gdzie tak na legalu mozna sobie posmigac po plazy?

Bettys town jest to fajna duża plaża 40km od Dublina (Irlandia), bylismy tam wczoraj i jak widać na foto mało miejsca było bo przypływ był , normalnie ma około pół kilometra szerokości i kilka długości !!!!!! Super zabawa jak na ośnieżonym placyku w Polsce :)

czekamy na zderzaczki od esy i mody w tym potworze pod maska :P i będzie konkret :D

zderzaki są w planach , zabawa pod maska tylko i wyłącznie jesli dostałbym sie nim do polski , i zgrał z wolnym terminem u wiadomej osoby :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprezynki zakładałes mna seryjne amory??? bo planuje takie cos u siebie, na lato przykombinowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprezynki zakładałes mna seryjne amory??? bo planuje takie cos u siebie, na lato przykombinowac...

Tak EIBACHy założyłem na seryjne amorki , na razie jest wsio lux , jak będzie sie coś działo w tym zestawie to na pewno napisze .A póki co to polecam bo zmiana na prawdę na duży +
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy valeo robią swoje autko wygląda dużo młodziej.... :th: ja też o takich myślę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...