Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Prośba o analize logów...sporadyczny notlauf błąd 575 na vag-u


maniekkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tryb awaryjny załącza mi gdy na zimnym silniku zamule na 4 biegu i dodam gazu, przy wysokich obrotach jest wszystko ok. Termostat mam prawdopodobnie do wymiany bo cięzko mi utrzymać 90 na blacie ale logi dynamiczne zrobione przy odpowiedniej temp. Daje komplet logów bo zauważyłem że synchronizacja rozrządu mi troche skacze co mnie niepokoi(bawić się w ustawianie czy może to inna przyczyna?) i na 013 dość wysokie wartości czy to może być przyczyna termostatu? Powiedzcie gdzie szukać przyczyny tego notlaufa. Z góry dzięki;)

BS:

Log (0 - 011)

Log (1 - 003)

Log (2 - 000)

Statyczne normalnie na 78 stopni C bo więcej nie dało rady:

Log (0 - 004,003)

Log (1 - 013,023)

Dynamiczne:

Log (0 - 013)

Log (2 - 000)

Log (3 - 001)

Log (4 - 003)

Log (5 - 004)

Log (7 - 008)

Log (1 - 010)

Log (6 - 011)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiecie paska do sprawdzenia,,

korekcje slabe,

przeplywka klęka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie gdzie szukać przyczyny tego notlaufa. Z góry dzięki;)

przeladowanie jak narazie jest Twoim najmnieszym problem, w tej chwili Twoje auto ma ledwo 100 PS a moze nawet mniej ...

doporwadz dawkowanie paliwa do porzadku [winny przeplywomierz], bedzie potem mozna ocenic jak zachowuje sie sprezarka w prawidlowych warunkach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Po waszych opiniach i po przeszukaniu forum widze, że faktycznie przepływka leży i kwiczy...jutro jeszcze ją odłącze dla pewności i zobacze jak zareaguje serce. Z tego co wyczytałem to chyba tylko ASO się kłania jeśli chodzi o przepływomierz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałes odp a jeszcze nas sprawdzasz, to po co założyłeś tu temat?

tyle odemnie pozdrawiam

spokojnie kazdy robi jak uwaza/Przemo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałes odp a jeszcze nas sprawdzasz, to po co założyłeś tu temat?

Dopiero gdy powiedzieliście że to jest przepływka mogłem poszukać na forum w tym temacie i porównać moje logi bo bez waszego naprowadzenia bym nie wiedział od czego zacząć bo na logach się za bardzo nie znam...

Ale teraz nie jestem do końca pewien czy to przepływomierz mi szwankuje :confused4: przeczyściłem go środkiem do czyszczenia przepływek zrobiłem logi i za dużo się nie poprawiło...natomiast gdy go odłączyłem i kawałek podjechałem to samochód zamulił jak nie wiem co...więc wynika z tego że jeszcze jako tako się sprawuje ten przepływomierz.

Możliwe jest że traci swoje właściwości tzn zaczyna padać? czy jak pada przepływomierz to na amen?

Logi po przeczyszczeniu przepływomierza lekko się poprawiły ale to chyba jeszcze nie to...:

Log (0 - 008)

Log (1 - 010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W IC kupiłem ori Boscha przepławkę i za***rdala fura jak po kolejnym programie :decayed:

Nowa 370 zł a regenerowana chyba 230zł nie pamiętam. Ja kupiłem nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...