Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z elektryką


Kondzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj chce otworzyć autko cisza , dodam ze jeździłem 15 min wcześniej bylem na myjni itd otworzyłem z kluczyka przekręcam i cisza ledwo sie zapaliły żarówki wkur.. bo miesiąc temu kupiłem akumulator otwieram maskę patrze lampka na ku zielona czyli naładowany zamykam maskę probuje jeszcze raz nagle zapala sie wszystko działa komp mi sie zresetował jakiś dziwny dźwięk przy odpaleniu autka i tyle co jest spowodowane takim czymś dodam ze 3 tygodnie wcześniej u mechanika byłem i kasowal mi błędy wszystkie w kompie czyżby znowu jakieś błędy sie zrobiły?? jakoś mi sie nie uśmiecha jeździć i płacić co miesiąc za podłączenie pod kompa miał ktoś podobny przypadek dodam ze dziś śmiga normalnie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oczyść klemy na aku :naughty: :naughty:

Miesiąc temu miał wymieniany aku. Już korozja?:mysli: Chyba, że coś źle przykręcili. Sprawdziłbym czy nie ma korozji na połączeniu "minusa" do karoserii. Tylko, że w takich przypadkach jest to widoczne podczas samego rozruchu - mocno spada napięcie, aż wszystko przygasa do zera. Przyjrzałbym się też złączom pod maską. Ciekawy jest zapis: "wcześniej bylem na myjni" - może coś zalałeś. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie zielona kontrolka na aku nie daje 100% pewnosci ze jest on naladowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie zielona kontrolka na aku nie daje 100% pewnosci ze jest on naladowany.

Jakby aku był rozładowany to by ABS i ESP się wyłączyło, co by było wyświetlane - tzw. program oszczędzania energii.

A tak na marginesie - przydałby Ci się woltomierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...