Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Szybko gaśnie kontrolka świec żarowych


henias1987

Rekomendowane odpowiedzi

witam

uzyłem opcji szukaj ale nie znalazlem konkretnej odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie, cos mi zaiskrzylo w bezpiecznikach sprawdzalem wszystkie sa ok i od tego czasu kontrolka swiec zarowych gasnie po sakundzie a zawsze ok 4-5 sie palila i silnik gorzej odpala musze go dluzej ciagnac zanim odpali ;/ jakis przekaznik mogl sie uwalic czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cieplej i świece nie muszą już tak długo się grzać, dlatego tak szybko gaśnie kontrolka. Do sprawdzenia kąt wtrysku jeżeli ciężko odpala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez napisal,ze cos iskrzylo. albo sprawdz czy podaje napiecie na swiece, albo czekaj do rana i sluchaj czy przekaznik pyknie.

ja na twoim miejscu, wypialbym czujnik temperatury g62, spowoduje to,ze swiece beda napewno grzac, przekrecil zaplon, w fajke wlozyl jeden koniec miernika a drugi do masy i patrzyl czy pojawilo sie napicie,albo próbówka mozesz to zrobic. jak iskrzylo to zapewno poszedl przekaznik, ewentualnie bezpiecznik od swiec,ale cos musialo go zewrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpieczniki wszystkie przejrzalem nawet tam gdzie jest ecu a ktory to przekazni tkai niebieski 202? przedwczoraj bylo jeszcze dobrze i zauwazylem jeszcze ze po chwili zaczyna mrugac kontrolka od swiec, dobrze sie nie przysluchalem ale chyba nie pyka ten przekaznik ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób tak będziesz miał pewność czy przekaźniki ok odepnij wtyczkę od czujnika temperatury wody on jest z tyłu taka kostka czteropinowa (jak to odepniesz to wymusisz aby komputer podał maksymalny czas grzania na świece)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...