Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cubrowóz Konkurs Vt - ankieta jeszcze raz....

jak ma wygladać cubrowóz?

  1. 1. jak ma wygladać cubrowóz?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kezor Ty prze h..u nawet ze znaku zrobiles avatar Murzyna masakra :D Glos oddalem na Nowo chucianina :D SokolNH2

Opublikowano
  • Autor

Cuberek dajesz mody w tym kierunku !!

no przeszło mi to przez myśl ale chyba poczekam na B8 Avant hehehe :kox:

Opublikowano

coś te konkursy nie cieszą sie już taką popularnością, na 317wyświetleń strony 36oddanych głosów .

Ale Sokolnh musze Ci pogratulować bo naprawde ładnie przerobiłeś cubrowóz, chociaż w tym pierwszym to tylko światła przednie zawias i felgi :PP a ja głupi przerobiłem pół auta :thumbdown: chrom wokół szyb, chrom lusterka, chrom na wlotach w zderzaku , chrom mam'y , poszerzone nadkola , chrom grill ;) nawet w światłach z przodu wsadziłem większe soczewki :> no ale liczy sie efekt :notworthy: a poza tym robiliście te prace w dwójke :tongue4: :tongue4:

Raggaman jak na pierwszy VT to naprawde bardzo ładnie :drunk:

Grafi kurde , te lusterka nie są ładne w żadnym samochodzie :bicz2: a jak zmieniasz tło i stawiasz autko na trawie to pamiętaj, że ono rzuca cień , i zostaw już ten program w którym robisz i rób w PS bo maluch pozakonkursowy był naprawde dobry :thumbup:

Opublikowano

Raggaman jak na pierwszy VT to naprawde bardzo ładnie :drunk

Dzieki :)

Oj . Nie chciał sie dać obniżyć i poszerzyć :thumbdown: Jak probowałem to wyskakiwał mi jakiś komunikat :kwasny:

Poza tym miało być delikatnie - na lajcioszku :decayed:

Opublikowano

coś te konkursy nie cieszą sie już taką popularnością, na 317wyświetleń strony 36oddanych głosów .

Ale Sokolnh musze Ci pogratulować bo naprawde ładnie przerobiłeś cubrowóz, chociaż w tym pierwszym to tylko światła przednie zawias i felgi :PP a ja głupi przerobiłem pół auta :thumbdown: chrom wokół szyb, chrom lusterka, chrom na wlotach w zderzaku , chrom mam'y , poszerzone nadkola , chrom grill ;) nawet w światłach z przodu wsadziłem większe soczewki :> no ale liczy sie efekt :notworthy: a poza tym robiliście te prace w dwójke :tongue4: :tongue4:

Raggaman jak na pierwszy VT to naprawde bardzo ładnie :drunk:

Grafi kurde , te lusterka nie są ładne w żadnym samochodzie :bicz2: a jak zmieniasz tło i stawiasz autko na trawie to pamiętaj, że ono rzuca cień , i zostaw już ten program w którym robisz i rób w PS bo maluch pozakonkursowy był naprawde dobry :thumbup:

a zderzak od S-ki to co ? tez jest :P poza tym pisałem że to raczej lifting będzie :gwizdanie: :P

pierwsze robiłem sam, drugie też z tym, że Trzenio nadzorował :D

no raggaman fajnie zrobił, ale zamiast wyciagac koła trzeba było zglebic auto, komunikat Ci sie wyswietlał po pewnie zaznaczyłes samochód na nie odpowiedniej warstwie np. na wklejonych lampach, ale ogolnie jest git :th:

za to Ty Keżor faktycznie dałes troche nieproporcjonalne te fele :gwizdanie:

pozdro

Opublikowano

Cos czuje ze moze byc dogrywka.. :decayed:

(watek do gory na liscie)

Opublikowano

Cos czuje ze moze byc dogrywka.. :decayed:

(watek do gory na liscie)

no sokół ma razem 24głosy a ja tylko 12 :tongue4:
Opublikowano

oddałem głos na Keżora napracował się trochę przy furce i nie tylko. :naughty: co do felg to powiem tyle: ładny wzór :th:

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 02:36 _________________________________________________

A co tam jest mało realnego ?

ten pejzaż chyba :mysli: ale nic postanowiłem wrzucić jeden szczegół co zrobi ten pejzaż żywszym.

co by się nikt nie czepiał że mało realny ;)

617b852f1ace9ab4.jpg

Opublikowano

kiedy kolejny konkurs ? :kox:

Opublikowano

kiedy kolejny konkurs ? :kox:

założ nowy temat, daj baze i robimy :naughty:

Opublikowano

A moze..?

links.JPG

:naughty: :naughty:

Opublikowano

ykk wyciągnij te listewki spod kół :naughty:

Opublikowano

ooo avant :naughty:

Opublikowano

ja jestem za Calibrą :polew: :polew: :polew:

serio moze byc smiesznie .... wszystkim sie poprawi humor na swieta

Opublikowano

no to dawać tu tą calibre. będziemy rezać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.