Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie zarówki do b5


kamil642

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma dylemat jakie żarówki kupic do mojej a4 b5 z 1995 roku nie mam Reflektorów soczewkowych tylko zwykłe szklane standardowe i nie wiem jakie zarówki kupic czy 5560 wat czy też 100 wat nad którymi poważnie sie zastanawiam tylko czy nie przeciaza instalacji i wszytko będzie ok interesuje mnie żarówki imitujące xenon których dużo jest na allegro

tak więc chce sie poradzić mam upatrzone takie żarówki http://allegro.pl/japonska-zarowka-h7-100w-6000k-efekt-xenon-i1502457072.html#gallery mogą być czy raczej odradzacie jeśli sa złe to dobrze by był gdyby ktoś dał linka do podbnych takich które także są 6000k tak jak te z góry dziękuję wszystkim :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka żarówka to jest krótko mówiąc kupa, nie dość że ani trochę nie przypomina ksenonu to jeszcze w nocy nic nie widać bo niebieski barwnik na bańce znacznie pochłania światło. Ogólnie wiejski tuning najgorszego sortu. Przy tym roczniku o ile się nie myl nie stosowano standardowo lamp zespolonych na żarówki H7 tylko zwykłe na żarówkę H4. Nie zakładaj żarówek o wyższej niżs tandardowa mocy bo popalisz odbłyśniki lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym 100W w twoich lampach homologacji nie mają, Jeśli chcesz nieco bielsze światło to może blue vision.

Mam na H7 Blue Vision I Blue Vision Ultra i ładnie świecą. I niema tam mowy o wiejskim tuningu ;)

I jasne że nie masz H7 w reflektorach z 95 r. :) Pomyśl o nowych lampach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...