Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Subwoofer do B5 Sedan Oryginalny? Za podłokietnikiem


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, czy podejdzie Sub z Avanta do Sedana? czy szukac z sedana ( o ile byly takie?) i co jest potrzebne do montazu tego suba? Mam COncerta I ze zmieniarka 6CD. To sie zgra ze soba? potrzebny napewno jest kabel jakis zeby to podlaczyc, czy w ogole CONCERT I ma wejscie zeby podlaczyc takowy? Zalezy mi na ORI sprzecie nie wazne czy to gra super czy cos gra lepiej ma byc oryginał ;)

I gdzie to najlepiej zamontowac, jaki ori z sedana to gdzie? a jak z Avanta to gdzie to wpasowac? szukalem po forum ale nic nie moglem znalesc, jak cos pominalem to prosilbym o nakierowanie na jakis wątek. Pozdrawiam[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 17:09_________________________________________________up... ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszukałem się też dużo w tym temacie i z tego co wyczytałem, to możesz zamontować suba z avanta z tym, że będziesz musiał sam sobie to zabudować. Jeżeli chodzi o kabel to dobrze jakbyś kupił z subwooferem, radio concert I ma na 100% wyjście na suba.

Co do miejsca montażu to kwestia wyobraźni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam sedana i jak skompletuje zmieniarkę to będę też myślał na ori subem z avanta. Szczerze mówiąc to myślałem o lewej lub prawej stronie bagażnika. Wydaje mi się, że montaż na środku za siedzeniem będzie mało praktyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... kombinujecie ... ori sub jest słaby tzn. przy niskiej głośności słychać go w miarę przyzwoicie ale już troszkę głośniej i nie tylko słabo go "czuć" co też zaczyna zniekształcać. W sedanie efekt będzie jeszcze gorszy bo bagażnik jest wyizolowany od słuchacza, dlatego w sedanach ori sub jest powiązany z tylną półką.

Reasumując jedyne wartościowe wyjście to zabudowa w bagażniku - do wyboru albo skrzynia albo żywica i wkomponować w boczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...