Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza przekażnik 382


rafalx11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem tkwi w oświetleniu wnętrza zauważyłem ze na zapalonym silniku i po otwarciu drzwi tylko kierowcy oświetlenie wnętrza miga jak i informacja o otwartych drzwiach na FIS-ie . Słychać tylko było tykanie przekaźnika . Okazał się nim 382 , który został wyciągnięty po czym stwierdziłem ze już jest ok poza tym ze przy otwarciu jakichkolwiek innych drzwi na Ficie pokazuje ze drzwi kierowcy są otwarte , choć mam je zamknięte . Co z tym zrobić . Dodam Jeszce ze został zamontowany w serwisie AUTORUD Stalowa Wola alarm TYTAN 300 przez poprzedniego właściciela .

Dodam jeszcze ze nie ma podświetlenia nóg kierowcy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam sie do pytania. U mnie wszystkie mikrowłączniki w drzwiach kierowcy i pasażera oczyszczone i spryskane Isolem, wszystkie działają. Przekaźnik 382 cyklicznie zwiera i rozwiera przez co oświetlenie mruga tak górne jak i dolne oraz w drzwiach. Wypięcie go powoduje że górne światło już nie miga a dolnych z drzwi i nóg już brak. Poprawiłem luty w przekaźniku, kostki przy nogach sprawdziłem i profilaktycznie spryskałem kontaktem, niestety nic to nie dało. Jutro jeszcze spróbuje podac mu masę na jedną z nóg i zobaczymy, bo może tutaj jest problem jak brak masy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...