Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Jakie żarówki LED do oświetlenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z góry pisze że już korzystałem z opcji :szukaj: i już nic nie wiem, szukam sprawdzonych Ledów do tablicy rejestracyjnej i postojówek, czytałem o żarówach led że nie ma błędów na Fis-ie.Z góry dzięki za pomoc

Opublikowano

Siemka!

Chyba temat rzeka. Sam szukam odpowiednich do świateł postojowych.

Co do LED wnętrza i tablicy rejestracyjnej - jest wątek jak oszukać FISa zeby błedu nie było. Podobno CAN BUSy nie generują błedu na FISie, ale tez nie do konca. Wnioskuję, że nie ma reguły ... jednym błąd wyskakuje, innym nie. Btw .. jeśli nie masz pełnego FISa to błędu i tak mieć nie bedziesz.

Zaletą komunikatu spalonej żarówki jest to, że znika po włączeniu świateł, wiec nigdy nie zapomnisz właczyć swiateł do jazdy dziennej :good::tongue4:

Wszystko ma swoje plusy i minusy.

Bart-S sugerwał wpięcie opornika w obwód...ale nie wiem jak to zrobić.

Osobiście przyzywyczilem sie do pojawiającego sie komunikatu- przypomina o światłach, znika po włączeniu DRL a efekt wewnętrznych LEDów jest tego warty.

Jeśli sie myle- prosze o uwagi!

Przy okazji... czy ktoś śmiga dłużej niż pare miesięcy na LEDach w postojach? Jesli tak to jakie?

Szukam sprawdzonych - choć pewnie na to tez nie ma reguły.

Pozdrawiam!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Siemka!

Chyba temat rzeka. Sam szukam odpowiednich do świateł postojowych.

Co do LED wnętrza i tablicy rejestracyjnej - jest wątek jak oszukać FISa zeby błedu nie było. Podobno CAN BUSy nie generują błedu na FISie, ale tez nie do konca. Wnioskuję, że nie ma reguły ... jednym błąd wyskakuje, innym nie. Btw .. jeśli nie masz pełnego FISa to błędu i tak mieć nie bedziesz.

Zaletą komunikatu spalonej żarówki jest to, że znika po włączeniu świateł, wiec nigdy nie zapomnisz właczyć swiateł do jazdy dziennej :good::tongue4:

Wszystko ma swoje plusy i minusy.

Bart-S sugerwał wpięcie opornika w obwód...ale nie wiem jak to zrobić.

Osobiście przyzywyczilem sie do pojawiającego sie komunikatu- przypomina o światłach, znika po włączeniu DRL a efekt wewnętrznych LEDów jest tego warty.

Jeśli sie myle- prosze o uwagi!

Przy okazji... czy ktoś śmiga dłużej niż pare miesięcy na LEDach w postojach? Jesli tak to jakie?

Szukam sprawdzonych - choć pewnie na to tez nie ma reguły.

Pozdrawiam!

nie ma znaczenia jakie :) ja śmigam pół roku na zwykłych ledach postojowych, w tablicy tak samo.

wszędzie wpięte równolegle żarówki na 24V, żeby wygenerować obciążenie bez nadmiernego ciepła (jak to żarówka na 12V lub opornik)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.