Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prosze o pomoc ze skrzynia bassową


Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o pomoc mam audi A4 Avant i chce jakąś skrzynie bassową zrobić Mam glosnik firmy BLG 30cm Jaką skrzynie do tego zrobić chodzi mi o wymiary . Mam wzmacniacz 4 kanałowy mocny pisze na nim 2200 watt ale wiem ze tyle nie ma 2 bezpieczniki po 20a i jest ciężki więc solidny prosze mi podać wymiary skrzyni do tego głosnika i pod auto . DZIĘKUJE

A i mam jeszcze jedną prożbę prosze mi powiedzieć jak ma przepiąć radio żeby było dobrze mam takie coś że jak wyciągne kluczyk ze stacyjki traci pamięć jak bym mial kable kolorowe jak w każdym aucie to bym wiedział ale mam wszystkie kable czarne czyli ktoś już coś dubał przy kostkach. dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wymiary skrzynki to musisz znac parametry głośnika. Oblicz sobie w WINLSD. Jaka firma i model wzmacniacza ?? 2200W nic nie mowi. Moze byc zbudowany na koncowkach mocy od radia :gwizdanie:

Jeśli traci radio pamięć zmień kabel zasilania z podtrzymaniem napięcia i powinno być git. Chociaż też nie wiadomo co to za radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tylko ktory to kabel skąd mam wiedzieć skoro wszystkie są takie same ;/ Radio lg nie znam modelu

wzmacniacza tez nie znam firmy bo nie ma ale wiem ze jest mocny bo ma plekse i kolega go ogladał i powiedział ze jest solidny i to bardzo ma takie zwoje okrągle miedziane i duze kondesatory i jak to sie nazywa . powiedzcie mi jakie wymiary maga być skrzyni do glosnika 30cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia co to za radio LG- dokladny model. Drugi sposob to miernik i jazda. Sprawdz gdzie stałe napięcie a gdzie po przekręceniu stacyjki. Wzmacniacz może mieć grubą obudowe. Waga nie ma nic wspólnego z parametrami. Plexia też mu w niczym nie poprawi parametrów. Daj jakieś foto no i gdzies musi pisać co to za firma/model. Chyba że to konkretna tandeta. No a kolega nie może Ci doradzić jak ocenia wzmacniacz po wyglądzie ?? Głośnik 30 cm to również mało może miec 200W, moze miec 500W a może mieć 50W. Nie mówiąc o reszcie parametrów chociaż by czy ma być skrzynia zamknięta czy BR... Daj więcej danych to można coś zaradzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale on ma nie wymiarowa Tu musi byc gdzies z 60l bo w tej malej co mialem orginalnej to wogóle basu nie bylo qa w duzej otwartej duzo lepiej. a co do wzmacniacza wiem ze jest mocny bo podpiety byl pod ostra skrzynie i walil jak talala skrzynka za 1600zl jbl chyba to byla

a radio mam takie http://www.e-commerce.pl/LG-LAC-M6500R,15097.html i jak to radio podpiac zeby bylo ok nie tracil pamieci po wyciagnieciu kluczyka?[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 11:12_________________________________________________o znalazlem moj wzmacniacz novex http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Astra/4921 taki jak ten ma w asterce ;) dobnry wzmacniacz moze byc mi nie chodzi o rozerwanie auta tylko zeby byl masaż na fotelu ;) w aucie zawsze3 wszystko sie trzęsło lusterka tez na tym wzmacniaczu jak gralem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze jest mocny bo podpiety byl pod ostra skrzynie i walil jak talala skrzynka za 1600zl jbl chyba to byla

Tak mocy nie zmierzysz

[/url] i jak to radio podpiac zeby bylo ok nie tracil pamieci po wyciagnieciu kluczyka?

Tak jak pisałem, zamien kable zasilające. Masz staly plus i po stacyjce.

Co do wielkosci skrzynki podaj dokladne parametry glosnika. Albo zrob taka jak twoj ziomek ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...