Treść opublikowana przez ps2snake
-
Jaki polecacie migomat???
jak ma to byc do spawania tylko w domu kup jakis z castoramy z gwarancja
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej Hella Daytime Running Light
Mi sie spisuja swietnie Wygladaja o niebo lepiej od wiesniackich ledow
-
White Candy
Dzieki Bedziesz mial okazje jesli pod tesco na spota wpadniesz Stary nie do caddy zw1 wygladalo by to smiesznie Cos bardziej kultowego
-
White Candy
Witam wszystkich!! Przez bardzo głupi przypadek znalazłem mój wymarzony samochód. Jako, że audi przeszło na emeryture tzn gwint wyleciał gdyż musi zarabiać na nową zabaweczkę. Auto: Volkswagen Caddy 14d Silnik: 1.6 + podtlenek LPG w automacie Wyposażenie: brak Mody: :arrow: Kiera wolksburg :arrow: kubly 6n :arrow: felgi pirelli :arrow: sticker bomb na masce :arrow: lusterka w chromie :arrow: kompleksowa blacharka Plany: :arrow: 1.8T :arrow: gwint :arrow: air ride jak pójdzie z kasą :arrow: ogarnać środek :arrow: pomalowac komore silnika :arrow: paka w drewnie :arrow: sciera na kolo
-
Ceny paliwa marzec 2026
Zawsze mozna Red Diesel zalac No zaraz lepiej silnik sie czuje :gwizdanie:
-
[ALL B5] System Car Audio By Re!keB
Teraz gadaj jakim programem robisz pomiar db pprzez lappka :gwizdanie:
-
[ALL B5] Głośniki grają jak chcą pomocy!!
glosnikowe maja kolor zielony
-
[ALL B5] Głośniki grają jak chcą pomocy!!
A instalacje sprawdzil ?? :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Juz brak mi sił-ogrzewanie
Bys czytal dokladnie posty to bys mial to dawno zrobione
-
[B5 ADR] Juz brak mi sił-ogrzewanie
Kup plyn do czyszczenia chlodnic, rozrob go z woda destylowana, spusc stary plyn, zalej roztworem, pojezdzij az sie nagrzeje samochod i zobaczysz ze efekty beda...
-
[B5 ADR] Juz brak mi sił-ogrzewanie
do samej narzewnicy duzo nie wejdze. ale musisz zapodac dosyc duze cisnienie. Najlepej wyplukac caly uklad
-
[B5 ADR] Juz brak mi sił-ogrzewanie
Ja uzywalem plynu do czyszczenia chlodnic dziala na podobnej zasadzie jak napisal moj przedmowca i do dzis hula
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Co to jest -4 ?? ;>
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Poki snieg nie spadnie jezdze na letnich :gwizdanie:
-
[ALL] Wybor subwoofera
Jesli nikt nie potrafi pomoc to trzeba sobie radzic. Ten ldt za drogi. ok temat do zamkniecia. Poradze sobie
-
[ALL] Wybor subwoofera
Chyba nie rozumiesz o co chodzi. Chce opinie np jak "mam sedana, slucham takiej muzy, u mnie tak gra, to mi sie podoba a to nie"... Raczej bede musial dokonac wyboru opierajac sie na parametrach
-
[B6 BFB] Pytanie o zawieszenie (obniżenie)
Kup gwint, skrec na maxa i bedzie si
-
[B5 ADR] Wylany amortyzator,gwint FK
mapet tuning. on chyba na sztuki sprzedaje
-
[ALL] Wybor subwoofera
Jak bym mial gdzie zrobic odsluch to bym nie zakladal tematu.
-
[ALL B5] Felgi 7,5Jx17H2 ET 48 z oponami 235/45/R17 czy podejdą do A4 B5?
Wejda bez problemu ale czemu tak wasko ?? Ja tu bym widzial 9J na przod i 10J :gwizdanie:
-
[ALL] Wybor subwoofera
Jl wlasnie ma byc w zamknietej a P1 w wetylowanej. Moze slyszales jl w cisnieniowej skrzynce ??
-
[ALL] Wybor subwoofera
Co niby wiecej napisac skoro chce tylko opinie ??
-
[B5 ADR] Juz brak mi sił-ogrzewanie
Tez walczylem z tym rok temu i wszystkie objawy mialem takie jak ty. nagrzewnica drozna itp. jednak nie grzalo. kupilem wody destylowanej i dostalem od kumpla preparat do czyszczenia chlodnic jak reka odjal bangla az milo ew szalik, czapke i rekawiczki :gwizdanie:
-
[ALL] Wybor subwoofera
Witam, staje przed kupnem subwoofera jednak poza lanzarem zadnego z tych glosnikow nie mialem okazji slyszec. Prosze o opinie tych glosnikow. Dodam ze ma to grac w "pancernym" sedanie Muzyka electro-house i rap
-
Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46
Tez chcialem takie bmw ale jak pomyslalem sobie ile tam sie moze popsuc wole audi na glebie lepiej od bmw sie lepi asfaltu :gwizdanie: