Treść opublikowana przez ps2snake
-
[ALL B5] Nowe tarcze hamulcowe, a pierścienie abs
W tylnych tarczach sa pierscienie absu. Oczywiscie mozna je przelozyc. Ja kupilem nowe tarcze bez pierscieni. Jesli chodzi o przod to nie ma w tarczach absu
-
[B5 AFN] Snake'owe Audi A4 (Gewinde AKTUALIZACJA)
Hehe wszyscy sie ogladaja za kurakiem [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 17:57_________________________________________________Wiec kolo juz na miejscu Przy okazji wymienone tylne heble Opony troche za szerokie, do tylu bedzie musial byc wiekszy dystans i trzeba skrecic gwintu... Dzis tyle łacznie z umyciem i woskowaniem udalo mi sie zrobic...
-
[ALL B5] Płyny do wspomagania G002 000 i G004 000
Nieraz fabryke trzeba poprawiac
-
[ALL] Koszty nabijania czyszczenia oraz ozonowania.
W dobrym serwisie ok 200zl Nabicie czynnika w zależności od ubytku,ilosć czynnika masz na naklejce informującej o rodzaju czynnika ,poszukaj jej chyba na wewn stronie maski jest taka prostokątna,jesli układ pusty to ok 150 zł biorą za samo napełnienie. Stary czynnik zawsze wypompowuje sie i nabija nowy Freonem z lodowki owszem Skorzystałem dzisiaj z oferty i jest bardzo zadowolony Podczas odgrzybiania, gdy chodziła klima, po ok 15 min miałem lód na szybie przedniej od zewnątrz, a dodam ze dzisiaj w wawie bylo ok 31 stopni C . Polecam 200g to za malo, wymienia sie caly czynnik, do tego powinien byc wymieniony olej Nawiasem ozonowanie grzyba nie usunie (o ile zagrzybiona klima). Ja stosuje srodek wurtha i zaden grzyb mu sie nie oparl
-
[B6 AVF] Pomoc w wyborze ładnej 17'' felgi
1. koleiny- na szerokich oponach kiepsko bedzie sie jezdzilo 2. za slaby silnik
-
[B6 AVF] Pomoc w wyborze ładnej 17'' felgi
Moim zdaniem opona za szeroka 215/45 ew 225/45... No ale epiej dac 8J z opona 225/45... ET bedzie ok, zawsze dystans mozna dac. Osobiscie szukal bym jakiegos innego kola bo te szalu nie robia... Zobacz cos z mercedesow,rh, bbs, lorinser- beda robily wiele wieksza robote niz ori
-
[ALL B5] Płyny do wspomagania G002 000 i G004 000
a kujawski z pierwszego tłoczenia ni był by lepszy Kujawski to mozesz sobie wlac do swojego dieselka albo w d!@#. Akurat jesli chodzi o ori plyny eksploatacyjne to GM produkuje o wiele wyzszej jakosci. To ze masz audi nie znaczy ze inne marki sie chowaja.... Za duzo czasu spedzasz przy sledzeniu postow osob ktorym "Pan Zdzisiu" naopowiadal bajek bo jego zieciowi nie chca sie sprzedawac fanty na allegro...
-
[ALL B5] Wyząbkowane opony,jest na to rada?
Bylo napisac Np zuzyte zawieszenie
-
[B5 AHU] Stuki przy ruszaniu kierownicą. Padnięta maglownica?
Jak najbardzij moga byc ale kolega pisal ze nie ma luzu
-
[ALL B5] Brak napięcia przy oświetleniu nóg
Mialem ten sam problem i okazalo sie ze poprostu luty puscily. Musisz sciagnac poszycie dzwi.
-
[ALL B5] Płyny do wspomagania G002 000 i G004 000
Ja leje plyn z GM z opla i smiga az milo Cichutko i lepiej niz na ori :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Uszczelka ? - zbiornik z płynem chłodniczym
Moze jeszcze nagrzewnica byc trafiona. Sprawdz w kabinie czy sucho
-
[B5 AHU] Stuki przy ruszaniu kierownicą. Padnięta maglownica?
Tak to na 99% maglownica. Chociaz sprawdz jeszcze stan plynu wspomagania (ew wymien) Mozesz tez sciagnac gume z drazka i sprawdzic ile plynu poleje sie czyli puszcza pompa.
-
[B6 AVF] Czy oryginalne tarcze mogły wytrzymać 200tys km?
Nie musza byc ori zeby wytrzymaly 200tys. Musza byc dobre. Znajomy w astrze na pol sportowych tarczach lata juz 180tys i jeszcze maja miesa. Jak kupisz z allegro ori napewno nie wytrzymaja dlugo.
-
[ALL B5] Wyząbkowane opony,jest na to rada?
tyl na przod i odwrotnie
-
[B5 AFN] ET 35 ET 40 które osadzenie lepsze do A4 b5
Chodzi o to ze 15mm diostalem z felgami i jak beda dobre to narazie niech siedza
-
[B5 AFN] ET 35 ET 40 które osadzenie lepsze do A4 b5
czyli rozumiem ze 15 mm przy rh z et60 bedzie ok ??
-
[B5 AFN] ET 35 ET 40 które osadzenie lepsze do A4 b5
tak tylko chodzi tu o tarcie od wewnatrz od zewnacz to sie by naciag zrobilo i negatyw
-
[B5 AFN] ET 35 ET 40 które osadzenie lepsze do A4 b5
Jutro sie okaze ile trzeba do szczescia
-
[B5 AFN] Snake'owe Audi A4 (Gewinde AKTUALIZACJA)
Dzis dokonalem zakupu nowego kola. Taki prezent na dzien dziecka Jeszcze trzeba sroby kupic i hmmm chyba dystanse 225/45, 15mm i ET60 beda troche za male ;/ Glownie chodzi o obcieranie od wewnetrznej strony... No i pamiatka z trasy
-
[B5 AFN] ET 35 ET 40 które osadzenie lepsze do A4 b5
Kaczmar racja, ori mam kule a rh stozek... Poradzilem sobie z dlugoscia sruby... Pozostala kwestia przymiarki- i czy dystans 15 mm przy et 60 bedzie wystarczajacy
-
[ALL B5] Problem z dystansami
6-6,5cm w dol
-
[ALL B5] Problem z dystansami
Witam, mam podobny problem, gdyz kupuje za dwa dni felgi RH z 8x17 ET60 opona 225/45 i dystansami 15mm. Przy obecnych felgach 7x16 ET45 i opona 205/55 wydaje mi sie ze już jest tam mało miejsca (przy sprezynach z tyłu i przy personie z przodu). Moze ktos rozwieje moje watpliwosci :gwizdanie: chyba ze mam sie zaczac martwic
-
[ALL B6] Odgrzybianie
Nie alergia nie stanowi... Grzyb pojawia sie w zniedbanej klimie a "odgrzybianie" raz do roku to poprostu profilaktyka. Powinno sie odgrzybiac na wiosne bo w zimie itak sie nie uzywa :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Jesli przy swoich wymiarach zagra to jak powinno hmmmm... Nie ukrywam ze chcial bym posluchac tego suba :gwizdanie: