Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ps2snake

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ps2snake

  1. W tylnych tarczach sa pierscienie absu. Oczywiscie mozna je przelozyc. Ja kupilem nowe tarcze bez pierscieni. Jesli chodzi o przod to nie ma w tarczach absu
  2. Hehe wszyscy sie ogladaja za kurakiem [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 17:57_________________________________________________Wiec kolo juz na miejscu Przy okazji wymienone tylne heble Opony troche za szerokie, do tylu bedzie musial byc wiekszy dystans i trzeba skrecic gwintu... Dzis tyle łacznie z umyciem i woskowaniem udalo mi sie zrobic...
  3. Nieraz fabryke trzeba poprawiac
  4. W dobrym serwisie ok 200zl Nabicie czynnika w zależności od ubytku,ilosć czynnika masz na naklejce informującej o rodzaju czynnika ,poszukaj jej chyba na wewn stronie maski jest taka prostokątna,jesli układ pusty to ok 150 zł biorą za samo napełnienie. Stary czynnik zawsze wypompowuje sie i nabija nowy Freonem z lodowki owszem Skorzystałem dzisiaj z oferty i jest bardzo zadowolony Podczas odgrzybiania, gdy chodziła klima, po ok 15 min miałem lód na szybie przedniej od zewnątrz, a dodam ze dzisiaj w wawie bylo ok 31 stopni C . Polecam 200g to za malo, wymienia sie caly czynnik, do tego powinien byc wymieniony olej Nawiasem ozonowanie grzyba nie usunie (o ile zagrzybiona klima). Ja stosuje srodek wurtha i zaden grzyb mu sie nie oparl
  5. 1. koleiny- na szerokich oponach kiepsko bedzie sie jezdzilo 2. za slaby silnik
  6. Moim zdaniem opona za szeroka 215/45 ew 225/45... No ale epiej dac 8J z opona 225/45... ET bedzie ok, zawsze dystans mozna dac. Osobiscie szukal bym jakiegos innego kola bo te szalu nie robia... Zobacz cos z mercedesow,rh, bbs, lorinser- beda robily wiele wieksza robote niz ori
  7. a kujawski z pierwszego tłoczenia ni był by lepszy Kujawski to mozesz sobie wlac do swojego dieselka albo w d!@#. Akurat jesli chodzi o ori plyny eksploatacyjne to GM produkuje o wiele wyzszej jakosci. To ze masz audi nie znaczy ze inne marki sie chowaja.... Za duzo czasu spedzasz przy sledzeniu postow osob ktorym "Pan Zdzisiu" naopowiadal bajek bo jego zieciowi nie chca sie sprzedawac fanty na allegro...
  8. Bylo napisac Np zuzyte zawieszenie
  9. Jak najbardzij moga byc ale kolega pisal ze nie ma luzu
  10. Mialem ten sam problem i okazalo sie ze poprostu luty puscily. Musisz sciagnac poszycie dzwi.
  11. Ja leje plyn z GM z opla i smiga az milo Cichutko i lepiej niz na ori :gwizdanie:
  12. Moze jeszcze nagrzewnica byc trafiona. Sprawdz w kabinie czy sucho
  13. Tak to na 99% maglownica. Chociaz sprawdz jeszcze stan plynu wspomagania (ew wymien) Mozesz tez sciagnac gume z drazka i sprawdzic ile plynu poleje sie czyli puszcza pompa.
  14. Nie musza byc ori zeby wytrzymaly 200tys. Musza byc dobre. Znajomy w astrze na pol sportowych tarczach lata juz 180tys i jeszcze maja miesa. Jak kupisz z allegro ori napewno nie wytrzymaja dlugo.
  15. Chodzi o to ze 15mm diostalem z felgami i jak beda dobre to narazie niech siedza
  16. czyli rozumiem ze 15 mm przy rh z et60 bedzie ok ??
  17. tak tylko chodzi tu o tarcie od wewnatrz od zewnacz to sie by naciag zrobilo i negatyw
  18. Dzis dokonalem zakupu nowego kola. Taki prezent na dzien dziecka Jeszcze trzeba sroby kupic i hmmm chyba dystanse 225/45, 15mm i ET60 beda troche za male ;/ Glownie chodzi o obcieranie od wewnetrznej strony... No i pamiatka z trasy
  19. Kaczmar racja, ori mam kule a rh stozek... Poradzilem sobie z dlugoscia sruby... Pozostala kwestia przymiarki- i czy dystans 15 mm przy et 60 bedzie wystarczajacy
  20. Witam, mam podobny problem, gdyz kupuje za dwa dni felgi RH z 8x17 ET60 opona 225/45 i dystansami 15mm. Przy obecnych felgach 7x16 ET45 i opona 205/55 wydaje mi sie ze już jest tam mało miejsca (przy sprezynach z tyłu i przy personie z przodu). Moze ktos rozwieje moje watpliwosci :gwizdanie: chyba ze mam sie zaczac martwic
  21. Nie alergia nie stanowi... Grzyb pojawia sie w zniedbanej klimie a "odgrzybianie" raz do roku to poprostu profilaktyka. Powinno sie odgrzybiac na wiosne bo w zimie itak sie nie uzywa :gwizdanie:
  22. Jesli przy swoich wymiarach zagra to jak powinno hmmmm... Nie ukrywam ze chcial bym posluchac tego suba :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.