Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Czy oryginalne tarcze mogły wytrzymać 200tys km?


Prz3m0_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno wymieniałem tarcze hamulcowe. Tarcze były w opłakanym stanie. Widnieje na nich TYLKO logo audi, z wymiarami, i "Made in Germany". Czy jest możliwe że są to oryginalne tarcze, i że wytrzymały 200tys km?

Dołączam zdjęcie:

http://i55.tinypic.com/m3iw7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe,u mnie też siedziały fabryczne, mam historie serwisową i nie ma tam wzmianki o wymianie tarcz,a mam nalatane pionad 200tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogły. U mnie też jeszcze siedzą od nowości ale przód trzeba będzie zmienić bo już poniżej min. sówmiarka pokazuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy te oryginały też są tak samo ogólnodostępne, jak np. Brembo czy Ate?

I czy autoryzowane serwisy mają dostęp do fabrycznych części?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy te oryginały też są tak samo ogólnodostępne, jak np. Brembo czy Ate?

I czy autoryzowane serwisy mają dostęp do fabrycznych części?

strasznie dziwne pytanie,ale odpowiem,jak to wygląda- jedziesz do serwisu i mówisz,że chcesz wymienić tarcze i klocki- i jeśli powiesz,że chcesz ori z salonu Audi-pan dzwoni do takowego,zamawia komplet i czeka na dostawę-zakłada,Ty płacisz i masz ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy te oryginały też są tak samo ogólnodostępne, jak np. Brembo czy Ate?

I czy autoryzowane serwisy mają dostęp do fabrycznych części?

Nie musza byc ori zeby wytrzymaly 200tys. Musza byc dobre. Znajomy w astrze na pol sportowych tarczach lata juz 180tys i jeszcze maja miesa. Jak kupisz z allegro ori napewno nie wytrzymaja dlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem u siebie tarcze a mam 300kkm ale wątpie, że były ori w zasadzie na upartego to by je liznał tokarką i by jeszcze pośmigały.

Przy 280kkm wymieniałem rozrząd i kazda rolka, napinacz, czy paski były ori. Jak ktoś nie ma na co kasy wydawać to prowadza do aso i wkładają graty ze swoją mrażą za znaczek :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...