-
Jaki polecacie migomat???
jak ma to byc do spawania tylko w domu kup jakis z castoramy z gwarancja
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej Hella Daytime Running Light
Mi sie spisuja swietnie Wygladaja o niebo lepiej od wiesniackich ledow
-
White Candy
Dzieki Bedziesz mial okazje jesli pod tesco na spota wpadniesz Stary nie do caddy zw1 wygladalo by to smiesznie Cos bardziej kultowego
-
White Candy
Witam wszystkich!! Przez bardzo głupi przypadek znalazłem mój wymarzony samochód. Jako, że audi przeszło na emeryture tzn gwint wyleciał gdyż musi zarabiać na nową zabaweczkę. Auto: Volkswagen Caddy 14d Silnik: 1.6 + podtlenek LPG w automacie Wyposażenie: brak Mody: :arrow: Kiera wolksburg :arrow: kubly 6n :arrow: felgi pirelli :arrow: sticker bomb na masce :arrow: lusterka w chromie :arrow: kompleksowa blacharka Plany: :arrow: 1.8T :arrow: gwint :arrow: air ride jak pójdzie z kasą :arrow: ogarnać środek :arrow: pomalowac komore silnika :arrow: paka w drewnie :arrow: sciera na kolo
-
Ceny paliwa marzec 2026
Zawsze mozna Red Diesel zalac No zaraz lepiej silnik sie czuje :gwizdanie:
-
[ALL B5] System Car Audio By Re!keB
Teraz gadaj jakim programem robisz pomiar db pprzez lappka :gwizdanie:
-
[ALL B5] Głośniki grają jak chcą pomocy!!
glosnikowe maja kolor zielony
-
[ALL B5] Głośniki grają jak chcą pomocy!!
A instalacje sprawdzil ?? :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Juz brak mi sił-ogrzewanie
Bys czytal dokladnie posty to bys mial to dawno zrobione
-
[B5 ADR] Juz brak mi sił-ogrzewanie
Kup plyn do czyszczenia chlodnic, rozrob go z woda destylowana, spusc stary plyn, zalej roztworem, pojezdzij az sie nagrzeje samochod i zobaczysz ze efekty beda...
-
[B5 ADR] Juz brak mi sił-ogrzewanie
do samej narzewnicy duzo nie wejdze. ale musisz zapodac dosyc duze cisnienie. Najlepej wyplukac caly uklad
-
[B5 ADR] Juz brak mi sił-ogrzewanie
Ja uzywalem plynu do czyszczenia chlodnic dziala na podobnej zasadzie jak napisal moj przedmowca i do dzis hula
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Co to jest -4 ?? ;>
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Poki snieg nie spadnie jezdze na letnich :gwizdanie:
-
[ALL] Wybor subwoofera
Jesli nikt nie potrafi pomoc to trzeba sobie radzic. Ten ldt za drogi. ok temat do zamkniecia. Poradze sobie
ps2snake
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta