Treść opublikowana przez ps2snake
-
[ALL B5] Zjada opony od środka
@McBross - zauwaz ze: nie koniecznie bo np po wymianie wahaczy nie trzeba robic Chyba wszystko jasne o co mi chodzilo
-
[ALL B5] Zjada opony od środka
eee bez przesady... nie wszystkie zabiegi naruszaja geometrie predzej po zmianie srednicy kola trzeba robic zbieznosc
-
[ALL B5] Zjada opony od środka
nie koniecznie bo np po wymianie wachaczy nie trzeba robic
-
Prosty zestaw car audio do Audi A4 B5 sedan
mogi[b/] Kup rockforda na przod. Podstawowa wersja ma 55mm montazu. Na tyl daj lanzara max 12 w br i bedziesz mial basss taki ze wszyscy z remizy wyskocza
-
[ALL B5] Zjada opony od środka
Taka zeby trzec wachaczem
-
[B5 AFN] Awaria termostatu?
A swiece od dogrzewania plynu chlodniczego sprawdzal ?? :gwizdanie: O ile pamietam termostat otwiera sie przy ok 87*C wiec plyn w obiegu automatycznie sie ochladza. Na dystansie paru kilometrow tego sie nie sprawdzi. Sprawdz po dluzdzym dystansie.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Kup gwint, bedziesz mogl sie bawic
-
[B5 APU] Odpowietrzenie hamulca
odkrecasz wszystkie sroby odpowietrzajace, spuszczasz plyn, lejesz swiezy, odpowietrzasz uklady typu abs, esp itp nie maja wplywu a wymiane :> ot cala filozofia.
-
[B5 APU] Odpowietrzenie hamulca
http://lmgtfy.com/?q=wymiana+klock%C3%B3w+a4+b5
-
Czy jest z nami prawnik?
Tak masz szanse na odszkodowanie, jak pogniesz sobie felgi tez mozesz dostac odszkodowanie
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Pokaz mi samochod w ktorym licznik nie przeklamuje :gwizdanie: Daruj sobie ten licznik bo gra nie warta swieczki
-
[B5 AVG] Jak odblokować radio ?
Kod powinien byc w papierach od auta. Razem z kodami imo itp Ew. w aso moga Ci je wydac raczej odplatnie
-
[ALL B5] Problem z wycieraczkami..
Sprawdz czy prowadnice sie nie zblokowaly.
-
[B5 1Z] Wywaliło płyn
Tez mialem podobny przypadek z tym ze mialem dziurke fi3 jak by ktos przewiercil Pod koniec zeszlego roku w aso placilem ok 160zl po rabatach. Ja plukalem w taki sposob ze wykrecilem termostat, przykrecilem krociec do bloku (oczywiscie bez termostatu) i wode wprowadzalem przez nagrzewnice. Dobrze po takim zabiegu zalac uklad woda destylowana z plynem do czyszczenia chlodnic i przejechac ze 20km. Spuscic przeplukac woda destylowana i nalac plynu [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 09:53_________________________________________________P.S nie zapomnij o termostacie :gwizdanie:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
No akurat jest na odwrót bo na dobrych drogach to i badziewie dłużej wytrzyma a na naszych drogach to jest dopiero test dla zawiechy. U mnie dół zawiechy nie ruszany od kupna do 100 tys.km mu tylko 13 tys brakuje i w historii serwisowej nie ma wzmianki o wymianie fakt że wcześniej auto po DE jeździło, góra mi padła 30 tys km temu to całość LEM-a założyłem i narazie spokój, aż ciekawy jestem kiedy dół padnie. Następny pacjent to A6 C6 przywiezione w X.2010r. z przebiegiem 220 000km obecnie ma 302 000km zawieszenie nie dotykane a auto jeździ tylko po PL i głównie po Śląsku gdzie drogi do najlepszych nie należą. Najbardziej lubię jak mi ktoś mówi że w tych Audi to drogie zwieszenie jest i nie na nasze drogi bo strasznie się sypie Audi nie ma drogiego zawieszenia do Vectra C ma jeden wachacz ktory kosztuje 1400zl
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
30kkm to jakas przesada 3kkm jak juz moga wytrzymac... Bynajmniej kolega tak sie wtopil. A druga sprawa to sa wachacze jak polak robi auto pod sprzedaz
-
[ALL B5] Problem z oświetleniem w środku.
Ja tu widze problem z masa Wez miernik i posprawdzaj
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane - wymiana sprężyn
To miekko i jakosc pozostawia wiele do zyczenia. U mnie wytrzymal 10tys i tyl juz leje u kolegi w pasku b5 zas przod sie zlal
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane - wymiana sprężyn
Mozna kupic gwint z regulacja twardosci
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane - wymiana sprężyn
Nie bedziesz zalowal. Ja np TA Techniksa zaluje ;/
-
[ALL B5] Zawieszenie przód i tył
Wahacze są ok Po wjechaniu w dziurę bujnie autem I również po wjechaniu w dziurę słychać pukniecie w lewym przednim kole :/[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 09:48_________________________________________________Auto jest już na allegro Wystawi mi je ktoś na forum, bo niestety ja nie mogę :/ Dziwne podejscie kupisz inne auto i po miesiacu tez bedziesz misial ladowac kase
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane - wymiana sprężyn
FK nie jest jakas tam super firma a po tylu kilometrach sprezyny juz stracily swoje parametry. co nowe to nowe. Druga sprawa to nie pasowac moze sprezyna na nakretki. Na Twoim miejscu bym dolozyl i kupil gwint KW bo z tych co zaproponowales wszystkie maja podobne parametry i zywotnosc.
-
Sportowy wydech do A4 B5 1.9TDI
tak czy inaczej zawsze slychac kleklekleklekle
-
[ALL B5] Grill audi a4 b5 w moim wykonaniu-proszę o opinie ;)
Ja proponuje to zwalic w pidu bo wiocha traci... Jesli chcesz chrom z przodu to pomaluj obwodke grilla w carny mat i zostaw srebrny znaczek albo odwrotnie bedzie
-
Sportowy wydech do A4 B5 1.9TDI
Lepiej dolozyc i wirusa wgrac :gwizdanie: