Treść opublikowana przez ps2snake
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Podsufitka super
-
Panel klimatronika w A4 B5 dziwnie buczy
Tam raczej nie ma co buczec :gwizdanie:
-
[ALL B5] Demontaż górnych wachaczy
Lepiej robić wszystko za jednym zamachem :gwizdanie:
-
[ALL B5] Demontaż górnych wachaczy
Palnik ale nie zawsze sie wachacze wymienia :gwizdanie: Po grzaniu nadają sie do kosza jak sie gumy popali
-
[ALL B5] Utrata mocy podczas jazdy.Proszę o pomoc...
Tutaj wygląda na tryb awaryjny. Sterowanie turbiną lub sama turbina poszła sie kochać. Przyczyn może być wiele... Vaga podpinałeś ?? :gwizdanie:
-
[ALL B5] Demontaż górnych wachaczy
powinno byc dobrze ale tu osobiscie polecał bym suchy smar teflonowy
-
Prosze o pomoc ze skrzynia bassową
Jesli chodzi o wymiary skrzynki to musisz znac parametry głośnika. Oblicz sobie w WINLSD. Jaka firma i model wzmacniacza ?? 2200W nic nie mowi. Moze byc zbudowany na koncowkach mocy od radia :gwizdanie: Jeśli traci radio pamięć zmień kabel zasilania z podtrzymaniem napięcia i powinno być git. Chociaż też nie wiadomo co to za radio
-
[ALL B5] Wymiana żarówki - podświetlenie popielniczki
Tam trzeba przylutowac jedna nozke do plusa tak jak w ori druga moze sobie stykac bez lutowania Własnie wymieniłem sobie i pierwotnie tez nie swiecila Teraz problem rozwiazany
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja już 3 razy nie paliłem, z tego 2 razy brałem TABEX i raz tak sam od siebie Niestety ale lubie palic i jakoś ciężko mi zerwać z nałogiem :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Po wymianie wachaczy nadal stuka,pomocy !!!!!!!!!!!
Końcówki drążków do wymiany tak jak kolega I r o napisał
-
[ALL B5] Demontaż górnych wachaczy
Ostatnio wybijałem tą śróbę. Psikałem kilka dni przed wymianą wd-40 i polewałem płyn hydrauliczny DA-1. Przed samym wybiciem kilka razy popsikałem rost off ice (bardzo dobrze działa). Oczywiście młot 5kg i porządny wybijak ale obyło sie bez potu :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jaki gwint proponujecie ?
Poki kup nowego TA, bedziesz mial 2 lata gwarancji tak ze na moje styknie i bedziesz spał spokojnie
-
[B5 AJM] Gwintowane zawieszenie MTS-Technik- jak zamontowac?
Ha no i sie skonczylo upier... sruba laczaca gorne wachacze :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Gwintowane zawieszenie MTS-Technik- jak zamontowac?
Podepne sie do tematu Czy przy wymianie przednich amorkow trzeba odkrecac wachacze ??
-
[ALL B5] Pytanie o odboje i osłony amortyzatorów
Witam, podepnę się pod temat. Czy ori osłony i odboje podejdą do gwintu TA ?? Ew jakie inne kopić ??
-
[ALL B5] Czy podejdą te fele?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5262.30 <-- przeszukaj ten temat
-
[ALL B5] Czy podejdą te fele?
zapewne masz felgi 7J wiec jedynym sposobem to flansze kupic... Chociaz troche dales mi do myslenia czy ET50 bdzie pasowalo- trzeba by to sprawdzic dokladnie
-
[ALL B5] Czy podejdą te fele?
mowiac szczerze ze z et45 troche sa za bardzo schowane Obcierać nie powinny ze wzgledu na podobna konstrukcje pasata
-
[ALL B5] Czy podejdą te fele?
Dokładnie tak jak piszesz VW i Audi maja takie same srednice piast więc spokojnie
-
[ALL B5] Czy podejdą te fele?
podejdzie bedzie pasowalo bez problemu. http://www.felgi.pl/informacje/v/257/1364/szerokosc_felgi_i_odsadzenie_et__offset_.htmlx
-
[ALL B5] Czy podejdą te fele?
http://www.tyrestretch.com/ Tu zobaczysz jak bedzie wygladala opona
-
[ALL B5] DOBÓR OPON
http://www.tyrestretch.com/ Sprawdz tutaj sobie jak wyglada Osobiscie zrobil bym naciag :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Moja czarna A4 Avant
Ladna audinka
-
[B5 AFN] Snake'owe Audi A4 (Gewinde AKTUALIZACJA)
Swieca tak samo bo cale odblysniki nie sa pomalowane. Pomalowane zostaly te czesci ktore nie maja wplywu na skupianie swiatla. Tak ze jest i sieci dobrze Na poczatku mialem pomalowane same ramki ale swiatla prawie niczym nie roznily sie od ori :gwizdanie: Tak myslalem ze sie nie uda ale przyjdzie folia w takim razie
-
[B5 AFN] Snake'owe Audi A4 (Gewinde AKTUALIZACJA)
W nocy tak samo jak przedtem swieci nie mam pojecia jak by ta fotke zrobic zeby byla roznica malowalem po boki tam gdzie swiatlo nie odbija sie i dol chyba ze podjedziesz do koro na spota i sam oberasz