Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jaki gwint proponujecie ?


Poki

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Chciałbym kupic sobie gwint. Nie wiem za bardzo jaka firma jest dobra... Znajomi mowia zebym szukał gwintu na 2 sprezynach i zeby byl skrecany... Moze ktos pomoc doradzic co zakupic i jezeli tak to gdzie najlepiej i jaka firme ?

Auto: Audi A4 (B5) 1.8T (150KM) 1999r (lift) kombi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: szkoda kasy na takie gowno

Są osoby, które jeżdżą na takich gwintach i są zadowolone.

Potrafią trochę skrzypieć ale i na to jest sposób.

Zależy czego się od gwintu oczekuje.

Śmieszą mnie wypowiedzi, ja mam "coś" i to jest najlepsze, wszystko inne to gówno :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jest najlepsze jak by bylo inaczej to wiele osob tu by nie kupowalo uzywek tego gwintu.... :gwizdanie: wiec to "coś" oznacza :>

"Coś" oznacza ale nie znaczy, że reszta to gówno.

Bez przesady :gwizdanie:

Zależy jakie ktoś ma zasoby finansowe na zakup i czego oczekuje.

Kolego jaka kwota? Nówka czy używka? Chcesz kupić w PL czy zagranicą (na ebayu można kupić nowe gwinty znacznie tańsze niż w Polsce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłącze się do tematu i zapytam o to najtańsze " gówno " jak to stwierdził Adas25 do quattro, szukałem i najtańszy gwint znalazłem za 1390zł może ktoś wie skąd wyrwać taką zawieche taniej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłącze się do tematu i zapytam o to najtańsze " gówno " jak to stwierdził Adas25 do quattro, szukałem i najtańszy gwint znalazłem za 1390zł może ktoś wie skąd wyrwać taką zawieche taniej ??

do Q ciezki temat za mniej jak 1400zl,takie ida od reki ........tylko KW :polew: :polew: a takie marki jak AP,WAITEC,BILSTEIN,H&R,KONI I jeszcze kilka znanych marek jest.....bierz kazdy ze znanych marek a bedziesz zadowolony,oczywiscie jesli stan bedzie dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem w stanie przeznaczyc na gwint do 2 000 zl... wolalbym jednak nowy bo co jak co ale mam wieksza pewnosc ze nie padnie po kilku kilometrach... :)

Teraz jestescie w stanie cos doradzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jest najlepsze jak by bylo inaczej to wiele osob tu by nie kupowalo uzywek tego gwintu.... :gwizdanie: wiec to "coś" oznacza :>

:facepalm:

idąc twoim tokiem myślenia: skoro jest tyle używek tego gwintu na allegro to może dlatego że jest gówno warty i każdy chce się go pozbyć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie polecam gwinty z allegro za 1000zl :hi:

Jestem ciekaw co Ty na tym gwincie robisz? Scigasz sie po torze ? ;) kupujac TA gdzie juz mozna za 800pln go wyrwac albo i mniej! Nowego na gwarancji masz pewnosc ze nawet jak po miesiacu sie cos posypie to Ci to wymienia bez zadnego bolu i krzyku bo odsylaja nowy komplet przod/tyl w zaleznosci co sie wysypalo.. A kupujac uzywke KW za tysiaka kto Ci po miesiacu to wymieni? warsztat zregeneruje za 250-300 pln od jednej lagi?

Pozatym jak on ma 2 tys to raczej nie kupi uzywki KW ;o za tysiaka.. juz lepiej z niemcowni cos poszukac taniej nawet dolozyc 200-300 zl i miec tez dobry zestaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o gwincie RACELAND? Na ebay można kupić już za ok 800 zł z przesyłką. Jakieś opinie?

No i jeszcze skoro już jest taki temat to powiedzcie coś o MTS od MAPETA. Podobno niezły gwint (jak za taką kasę) i dodatkowo dodają osłony i odboje do zestawu. A w razie reklamacji to wysyłka jest do PL a nie za granicę. Chyba się opłaca. Zwłaszcza że nie szukam super sportowego gwintu z regulacją twardości na tor, tylko raczej czegoś do lansowania się po dzielni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak do A4 ale do golfa mk3 i mk4 ludzie na MTSa nie narzekali :) kazdy mowi ze prawie to samo co TA, i jesli nie bedziesz mial mega szerokich felg z tylu ze bd Ci mogly trzec, i nie zamierzasz latac po zakretach jak jakis sportowym wozem, to spokojnie bedziesz zadowolony :)

Osobiscie mialem 3 nowe gwinty TA w mk3 mk4 i E46 i wszedzie bylem zadowolony, wiec z MTSa mysle bedzie podobnie ! :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się zdążyłem zorientować to powinno być ok. :) Będzie sztywniej oczywiście. Od twardości dużo zależy też jakie masz kółka na aucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam supersport. fajnie tłumi i nie jest cegła. jestem bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas25- są droższe gwinty niż twój kw v1, ktoś kto będzie miał lepszy od ciebie napisze ze Ty masz gówno :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...