Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 B5 1.6 ADP 101KM

Autko posiadam odziedziczone po Ojcu. Przebieg samochodu to 130tys km. Skromny Silnik 1.6 ADP 101PS ale jak dla mnie jest ok (narazie). Rocznik 1995 czyli brak jakiego kolwiek liftu ale mam zamiar to zmienić. Mam nadzieje że za pomocą forumowiczów uda mi się za parenaście miesięcy zrobić fajną furę.

6pb8xu.jpg

Fabryczne wyposażenie

- Silnik 1.6 101 PS

- 2 Airbag

- 2 Elektryczne szyby

- Elektryczne Lusterka

- ABS

- Składana Kanapa

- Nagłośnienie Radio Ori + 2 Głośniki

- Stalowe Felgi Zima i Lato

- Zawieszenie 1BA

- Kolor RubinRed

Modyfikacje Samochodu

Już wykonane

- Kierownica S4 trójramienna

- Podłokietnik + Tunel Polift

- Felga 17" S-line B6

- Nagłośnienie 4 głośniki + Subwoofer oraz wygłuszenie drzwi

- Czarna Podsufitka Alcantara

- Lampa oświetlenia wnętrza Poliftowa + tylnia lampka polift

- Podświetlanie przestrzeni dla nóg + drzwi

- Żarówki OSRAM NIGHT BREAKER H4

- Listwy Czarna Alcantara

- Ramki na zegary

- Mieszek + Podłokietnik Alcantara

- Gleba AP+ MTS

- SWAP Hamulców z 280 na 288

- Malowanie zacisków w kolor Srebrny

- Czerwone Lampki Poliftowe w drzwi

- Naprawa Mikrostyków Drzwi

Planowane

- Lampy przód Polift + Xenon 4300K

- Lampy tył 2 Lift

- Licznik z Fisem

- Halogeny i Xenon 6000K

- Fotele Kubełkowe

- Malowanie Lusterek i plastików w kolor

- Ściema Szybek

image.jpg image.jpg image.jpg IMG_5621.jpg

IMG_5699.jpg IMG_5700.jpg IMG_5701.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

-Podsufitka Czarna Alcantara + Słoneczka,Uchwyty,Słupki w czerń

-Pakiet Oświetlenia Polift

-Lampka Podsufitki Polift

-Kierownica S4

-Żarówki Osram Night Breaker

xpzcjl.jpgam9j6e.jpg24bizy8.jpgv3d9va.jpg

-Felgi S-Line B6 17" + Opony 235/45/17

-Nowe Tarcze i Klocki Brembo 288 + Bosch

-Nowe zaciski i jarzma pod swap hamulców

-Black Gril

FILE0003.jpg2digi2o.jpg25ssgi9.jpg

- Gleba AP+MTS

- Swap Hamulców na 288

- Malowanie zacisków w srebrny

SETAU003.jpgIMG_5611.jpgIMG_5615.jpg

- Wymienione 2 Mikrostyki drzwi

- Montaż 4 czerwonych lampek poliftowych

- Podświetlenie pod drzwiami gotwe

przod.jpg tyl.jpg zewn_trz.jpg

Opublikowano

Przednie lampy mozesz jeszcze zmienić noi kierownice :good: i bedzie OK

Opublikowano
  • Autor

Mam prośbę bo widziałem na forum że osoby umieją programem graficznym dopasować felgi do auta czy mógł by mi też ktoś tak zrobić -30mm/-30mm i felgi 17'' jak na tym zdjęciu.

http://carphotos.cardomain.com/ride_images/4/395/4181/38487090005_large.jpg

Opublikowano

Tu masz fajnie zrobiony twój kolor z ta felgą, byłe autko forumowe

1daf68aae0ab672f.jpg

Opublikowano
  • Autor

No tutaj wygląda fajnie a jest gdzieś temat może o tym audi?

Opublikowano

kierunki boczne wymień na białe :gwizdanie:

Opublikowano

No tutaj wygląda fajnie a jest gdzieś temat może o tym audi?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9657.0

Opublikowano
  • Autor

kierunki boczne wymień na białe :gwizdanie:

Dobry pomysł ;)

No tutaj wygląda fajnie a jest gdzieś temat może o tym audi?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9657.0

Dzięki za przysłanie linka.
Opublikowano

Wymieniłbym na Twoim miejscu jeszcze mieszek, bo widać, że jest "zmęczony" :)

Bardzo ładny kolor poza tym :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziękuje za kolor, ja nie wybierałem ja bym wybierał to bym brał czarny.

Moje pierwsze zmiany w Audi

O to zdjęcia:

iyyFA.jpg93RPi.jpg

94nf9.jpgizH_J.jpg

Opublikowano

lampy tylne koniecznie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Czesc zewnetrzna samochodu bedzie zmieniana na wiosne teraz robie srodek auta.A na jakie lampy bys polecal zmienic bo na przod chce polifowe poloczone z migaczem jeden klosz.

Opublikowano

po 2lifcie, albo ledy wygladajace jak po 2 lifcie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No to nad tym bede myslal w przyszlym roku a i tak pierwsze na wiosne to beda jakies fajne 16" felgi.Teraz zajmuje sie srodkiem, radio wczoraj kupione, a glosniki do drzwi prawodopodobne harman kardon.

Opublikowano

bierz 17'' na komforcie na pewno nie stracisz :wink4:

Opublikowano

bierz 17" bez gadania. co tam grzebiesz w środku lepiej się przyznaj :decayed:

te ledy tylne nad rejestracją to jakieś nieporozumienie, za takie punktowe to powinien dowód lecieć..

przednie lampki i tylne po II licie i będzie malinka :good: albo odrazu led na tył po II lifcie

Opublikowano

bierz 17 masz za slaby silnik na 18 cali wtedy to bedziesz miec muła a nie audi

Opublikowano
  • Autor

Kurde nie wiem jakoś tak bardziej mnie do 16" ciągnie nie chce w tym aucie przesadzać bo chce nim 2 lata pojezdzic i potem sprzedac i kupic sobie b6 to tam juz predzej ale tu nie chce tyle kasy wydawac w te auto.

PS.To jakie tam ledy wsadzić zeby dobrze oświetlały tą rejestracje bo widziałem już osoby na forum co tak cały czas jezdzą i chyba nie maja żadnych kłopotów ?

Opublikowano

te co masz to są jakieś punktowe czy coś -tanie bynajmniej. Wiem, że są takie ledziki, które ładnie oświetlają tablicę. Ale wg. mnie zwykła żarówka w to miejsce jest najlepsza. :good:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze mi się podobaja takie ledowe oświetlenia rejestracji, musze poszukać gdzie dostane takie co te światło bedzie takie rozproszone, jak by ktos z was sie z takimi zarowkami spotkal prosze o kontakt.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.