Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Koszty nabijania czyszczenia oraz ozonowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, :przebiegly:

Koledzy jak w temacie jakie powinny być uśrednione koszty tego procesu łącznie z nabijaniem? Ile ml wchodzi środka chłodzącego?

Jest fajna oferta na gruponie dla mieszkańców Warszawy i okolic! :przebiegly:

Opublikowano

Witam, :przebiegly:

Koledzy jak w temacie jakie powinny być uśrednione koszty tego procesu łącznie z nabijaniem? Ile ml wchodzi środka chłodzącego?

Jest fajna oferta na gruponie dla mieszkańców Warszawy i okolic! :przebiegly:

Nabicie czynnika w zależności od ubytku,ilosć czynnika masz na naklejce informującej o rodzaju czynnika ,poszukaj jej chyba na wewn stronie maski jest taka prostokątna,jesli układ pusty to ok 150 zł biorą za samo napełnienie.

Opublikowano

u mnie za samo nabicie pustej klimy ok 500g czynnika zapłaciłem 190 netto

Opublikowano

We Wrocku płaciłem 180 zł za czyszczenie i nabicie. ( po znajomości)

Opublikowano

Ta oferta na grouponie się mniej opłaca od innej na mydeal.pl :-)

85 zł za 200g czynnika + ozonowanie + odgrzybianie :-)

http://www.mydeal.pl/warszawa/deal/2079/

Opublikowano

Dla porównania w Gliwicach w ASO Skody za próbę szczelności, uzupełnienie i ozonowanie 150zł

Opublikowano

Dla porównania w Gliwicach w ASO Skody za próbę szczelności, uzupełnienie i ozonowanie 150zł

Bardzo dobra oferta :good:

Opublikowano
  • Autor

Ta oferta na grouponie się mniej opłaca od innej na mydeal.pl :-)

85 zł za 200g czynnika + ozonowanie + odgrzybianie :-)

http://www.mydeal.pl/warszawa/deal/2079/

A korzystałeś kolego z ich usługi? Wszystko OK? :cool1:

Opublikowano

Jeszcze nie - się okaże jak to wyjdzie na dniach :wink4:

Tyle że zanim przetestuję to oferta będzie już zamknięta

Opublikowano

Ta oferta na grouponie się mniej opłaca od innej na mydeal.pl :-)

85 zł za 200g czynnika + ozonowanie + odgrzybianie :-)

http://www.mydeal.pl/warszawa/deal/2079/

Wlasnie zakupiłem :) jak wykorzystam kupon to napiszę czy warto.

Opublikowano
  • Autor

Ta oferta na grouponie się mniej opłaca od innej na mydeal.pl :-)

85 zł za 200g czynnika + ozonowanie + odgrzybianie :-)

http://www.mydeal.pl/warszawa/deal/2079/

Wlasnie zakupiłem :) jak wykorzystam kupon to napiszę czy warto.

Już kupiłem zobaczymy ten deal:)

Opublikowano

Ja też kupilem ,zobaczymy :)

Opublikowano

We wrocku od 140 do 160 zł jeśli jest zupełnie pusta 250 zł oczywiście z ozonowanie

Opublikowano

Ja ostatnio płaciłem 90 zł za nabicie. Cena stała, niezależnie ile czynnika wejdzie (oczywiście dla autobusów i ciężarówek inne stawki).

Opublikowano

Dzisiaj byłem u mechaniora od klimy. wyszlo mi 210zl. 100 za podlaczenie, sprawdzenie cisnienia, wymiana oleju + 12zl/100g. odgrzybianie ozonem 30zl. Dobił mi okolo 730g. Różnica po usludze - bezcenna. :good:

Opublikowano

w moich rejonach za 70zl da sie to zrobic

Opublikowano

Ta oferta na grouponie się mniej opłaca od innej na mydeal.pl :-)

85 zł za 200g czynnika + ozonowanie + odgrzybianie :-)

http://www.mydeal.pl/warszawa/deal/2079/

Skorzystałem dzisiaj z oferty i jest bardzo zadowolony :good: Podczas odgrzybiania, gdy chodziła klima, po ok 15 min miałem lód na szybie przedniej od zewnątrz, a dodam ze dzisiaj w wawie bylo ok 31 stopni C :naughty: . Polecam

Opublikowano

Koledzy jak w temacie jakie powinny być uśrednione koszty tego procesu łącznie z nabijaniem? Ile ml wchodzi środka chłodzącego?

Jest fajna oferta na gruponie dla mieszkańców Warszawy i okolic! :przebiegly

W dobrym serwisie ok 200zl

Nabicie czynnika w zależności od ubytku,ilosć czynnika masz na naklejce informującej o rodzaju czynnika ,poszukaj jej chyba na wewn stronie maski jest taka prostokątna,jesli układ pusty to ok 150 zł biorą za samo napełnienie.

Stary czynnik zawsze wypompowuje sie i nabija nowy

w moich rejonach za 70zl da sie to zrobic

Freonem z lodowki owszem

Ta oferta na grouponie się mniej opłaca od innej na mydeal.pl :-)

85 zł za 200g czynnika + ozonowanie + odgrzybianie :-)

http://www.mydeal.pl/warszawa/deal/2079/

Skorzystałem dzisiaj z oferty i jest bardzo zadowolony :good: Podczas odgrzybiania, gdy chodziła klima, po ok 15 min miałem lód na szybie przedniej od zewnątrz, a dodam ze dzisiaj w wawie bylo ok 31 stopni C :naughty: . Polecam

200g to za malo, wymienia sie caly czynnik, do tego powinien byc wymieniony olej

Nawiasem ozonowanie grzyba nie usunie (o ile zagrzybiona klima). Ja stosuje srodek wurtha i zaden grzyb mu sie nie oparl :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Skorzystałem dzisiaj z oferty i jest bardzo zadowolony :good: Podczas odgrzybiania, gdy chodziła klima, po ok 15 min miałem lód na szybie przedniej od zewnątrz, a dodam ze dzisiaj w wawie bylo ok 31 stopni C :naughty: . Polecam

Ja się w końcu też wybrałem (nie mogłem się coś zgrać z wolnymi terminami.

Jestem bardzo zadowolony - klima sprawdzona, odgrzybiona, wieje teraz na świeżo a nie skarpetami jak wcześniej :)

Szok przeżyłem jak przyszło do podsumowania prac - spodziewałem się że klima pusta (co najmniej 4 lata nikt przy niej nie robił) a tu musiałem dopłacić za uzupełnienie 50g czynnika :) czyli panowie nie chcieli na mnie zarobić :)

Ogólnie bardzo sympatyczna obsługa i widać że się postarali.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.