Treść opublikowana przez lapawwa
-
Publiczny podjazd (kanał, najazd) w Łodzi
Dzięki wielkie za info poszukam ten na Kreciej bo niedaleko mieszkam.
-
Publiczny podjazd (kanał, najazd) w Łodzi
Koledzy tak jak w temacie macie może wiedzę gdzie są publiczne kanały najazdy w Łodzi? Czasami się przy daje przy majsterkowaniu lub wymianie oleju.
-
kupno kamerki samochodowej
Przeglądałem kolegi kamerkę Blaupunkt BP 2.0 i powiem że jest całkiem nieźle za małe pieniądze. Jak będę ją miał u siebie napiszę coś więcej.
-
Wskazania kanału 49 i 51
Kiedyś mierzyłem temperaturę płynu i porównywałem z tą z kanału 49 i wychodzi na to że wskazania zaczynają się od 30C.
-
Wymiana filtra powietrza i czyszczenie przepływomierza
Jestem za jak kolega Tops
-
Obraz z laptopa na TV
Jeśli nie działa musisz zmienić domyślne głośniki na te z TV w opcjach głośności.
-
Temperatura zewnętrzna na wyświetlaczu -50 Audi A4 b5 2001
Kolego a on nie bierze czasem uśrednionej temperatury z dwóch czujników? Kiedyś odłączyłem czujnik o którym piszesz i dalej zmieniał mi temperaturę zgodnie z tym co było na dworzu....
-
Jakie zegarki nosicie?
Witam, dwa lotnicze navihawki i niezniszczalny mudman... 1 navihawk 2. navihawk 3. Gshock mudman Casio jest kozak na każdą okazje...
-
Seriale
Polecam 5 serii Homeland ... Kozak!
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Starcraft 2 z dodatkami & GTA5
-
Obraz z laptopa na TV
Kolego jeśli chciałbyś odtwarzać ze swojego laptopa pliki na tv po wifi możesz zawsze używać super apki Universal Media Server. Obsługuje wszystkie kodeki z napisami po wifi włączając UHD.
-
Zestaw głośnomówiący za małe pieniądze
Nokia HF-210 .Trochę droższy ale już 4 lata bez awaryjnie używam. Stoi na mrozie w upał i nic...
-
"Ciężej" działająca kierownica.
Dzięki za info koledzy:) można spokojnie jednym palcem zakręcić. Pozdrawiam
-
"Ciężej" działająca kierownica.
Witam, wymieniałem wczoraj u dobrego mechanika zawieszenie komplet febi, drążki lema oraz gumy na maglownicy. Po wymianie zauważam że kierownica stawia większy opór. Wcześniej można było palcem skręcać teraz natomiast jest ciężej. Wyczuwalna równica jest już na postoju więc zbieżność nie ma tutaj raczej znaczenia... Tak ma być czy coś może jest nie halo?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć, Potrzebuje: kompletne zawieszenie przód + drążki oraz lewy przegub + wszystko co potrzebne do wymiany rozrządu z pompą wody + komplet filtrów oraz olej -Motul X-clean 5w40 c3 5L + śruba spustowa oleju z podkładką Febi 5 zł do A4 B5 1.9 tdi AFN 110km. Pozdrawiam
-
Lusterko fotochromatyczne wewnętrzne
Podłączę się pod temat. Muszę wymienić szybę czołową i posiadam lusterko fotochromatyczne wewnętrzne, czy uchwyt jest standardowy jak dla zwykłego lustra wstecznego?
-
Wycie przy skręcie w lewo A4 B5
Dzięki. A można to bez demontażu elementów sprawdzić?
-
Wycie przy skręcie w lewo A4 B5
Dzięki ale zewnętrzny czy wewnętrzny?
-
Wycie przy skręcie w lewo A4 B5
Witam koledzy. W mojej a4 od jakiegoś czasu przy skręcie w lewo z prawego nadkola (najbardziej jest słychać przy lekko skręconej kierowniczy) słychać metaliczy dźwięk wycia oraz jakby równomierne grzechotanie. Jadąc samochodem i skręcając w prawo nie ma takich objawów. Co może być winą? Drążki kierowncze, przegub, wahacze? Pozdrawiam
-
Pomoc zakupie bagażników na dach
Widziałem w Polsce B5 jechała w takiej konfiguracji na Thule:) ale może box był pusty... Ile wytrzyma dach w B5? Wrzucam fotke z A4:P Nie wiele szersza a miejsce jest:)
-
Pomoc zakupie bagażników na dach
Witam, koledzy chciałbym kupić do swojej B5 Avant na relingi trzy bagażniki: 1Box i dwa uchwyty do rowerów. Oczywiście rowery są po obu stronach boxa. Co o tym myślicie? Wiem, że opory pewnie będą duże ale i tak nie zaleca się jechać ponad około 130km/h. Możecie coś doradzić? Pozdrawiam forum z FOB Ghazni!
-
Wymiana filtrów w 1.9 TDI
Szukałem i nie mogę znaleźć opisu... Koledzy mógłby ktoś opisać niby prosty zabieg wymiany filtrów? Niby proste a wiadomo że zawsze można coś spie...ć. Będę wdzięczny za opis oraz zdjęcia pozdrawiam!
-
Co począć ?
To chyba nie ten dział
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Panowie róbcie dla noobów:) fotorelacje!
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Panowie, wrzuciłby przy okazji któryś z was może do "warsztatu" foto work:) jak demontować w b5 tdi? tak dla poglądu laików:)