Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obraz z laptopa na TV


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy moze mi ktos powiedziec czy do sie wyswietlac obraz z laptopa poprzez wi-fi na Tv smart tv. Jesli sie da to jak to zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wyświetlić obraz bez połączenia laptopa i telewizota przez kabel? Tylko kablem hdmi można to zrobić, chyba że się mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie normalnie mogę przez wifi na Windows 10 bez problemu. Wrócę do domu to jeszcze co i jak sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki TV ? Jaką masz kartę sieci bezprzewodowej w laptopie ?

Jeśli karta jest Intel a TV posiada WiDi to bezproblemowo.

Jeśli interesuje Cię odtwarzanie filmów, to np. LG ma własną aplikację, którą się instaluje na komputerze i wtedy na TV można odtwarzać z komputera z udostępnionego katalogu przez tą aplikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tv LG właśnie. I bodajże wystarczy u mnie prawym myszy i gdzieś tam było. Nie sprawdzę tego dokładnie,bo A4 mi odmówiła posłuszeństwa i nie wiem czy dopiero wyląduje w domu po weekendzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tv samsung a laptop hp ale nie wiem jaka mam karte sieci bezprzewodowej. Jak mozna sprobowac to polaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.Aby wszystko działalo to telewizor musi posiadać kartę wi-fi a na kompie musisz utworzyć albo grupę domową( wtedy możesz oglądać filmy, zdjęcia i słuchać muzyki z komputera) albo przez router wi-fi i media plejer wysyłasz film na tv. Nie wiem jaki tv posiadasz ale tv nie czyta wszystkich formatów filmów -w moim przypadku mkv- a predkość karty tv jak i routera jest mocno ograniczona-filmy 3D potrafi przycinać.Najprościej zamontować firmowy program (samsunga czy lg) do obsługi plików z poziomu komputera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tv LG laptop Toshiba klikam prawym na film wybieram odtwarzaj na tv lg ..... i oglądam na tv na ścianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lg jest aplikacja ktora instalujesz na laptopie , laptop i tv musza byc w jednej sieci , wtedy na laptopie jak masz film klikasz prawym i masz opcje odtworz na lg , musisz miec zainstalowany windows media player na kompie , tylko pytanie ,kto w tych czasach sciaga filmy ? ;-)

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi chodzi o caly obraz (tak jak po kablu hdmi) a nie o odtwarzanie filmow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawym na Mój komputer -> Zarządzaj->Menedżer urządzeń->Karty sieciowe i szukaj czegoś z Wireless. Potem pewnie jest jakaś aplikacja/sterownik zainstalowana i w niej się ustawia, a następnie w TV wyszukujesz z menu WiDi o ile posiada. Podaj modele TV i laptopa to Ci powiem więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez peryferii nie ma raczej szans na tym sprzęcie 1:1 to co na lapku zobaczyć. Oba muszą obsługiwać MIRACAST. Twój TV obsługuje. Lapcio niestety nie.


http://blogs.technet.com/b/mkedziora/archive/2013/12/16/miracast-jak-wysy-a-bezprzewodowo-obraz-i-d-wi-k.aspx#.UuD3bLQUBvs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega griga-st mnie uprzedził, ale potwierdzam, laptop nie najnowszy i nie wspiera nowej technologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeśli chciałbyś odtwarzać ze swojego laptopa pliki na tv po wifi możesz zawsze używać super apki Universal Media Server. Obsługuje wszystkie kodeki z napisami po wifi włączając UHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


odtwarzać ze swojego laptopa pliki na tv po wifi

Bevis, przecież czlowiek pisze ze:


ale mi chodzi o caly obraz (tak jak po kablu hdmi) a nie o odtwarzanie filmow.
;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba sie tak jeszcze nie da :-) przynajmniej szukalem do siebie takiej opcji ale nie znalazlem, mysle ze moze i by sie jakos dalo , ale opoznienie bylo by pewnie mega.

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...