Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co począć ?


EmilAudi_LLE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. nie wiedziałem gdzie to wpisać więc wpisuje tu . Wyrwałem ostatnio lampy poliftowe za flaszke ;d Anglik, ale to chyba do ogarnięcia.. tyle że jedna ma połamane zaczepy. nie wiem czy wszystkie na pewno te górne bo tyle zdążyłem zauważyć. Stan idealny. szkła świetne odbłyśniki i wszystko. Pytanie teraz; Co z tym zrobić ? próbować naprawiać? czy sprzedać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. nie wiedziałem gdzie to wpisać więc wpisuje tu . Wyrwałem ostatnio lampy poliftowe za flaszke ;d Anglik, ale to chyba do ogarnięcia.. tyle że jedna ma połamane zaczepy. nie wiem czy wszystkie na pewno te górne bo tyle zdążyłem zauważyć. Stan idealny. szkła świetne odbłyśniki i wszystko. Pytanie teraz; Co z tym zrobić ? próbować naprawiać? czy sprzedać ?

To chyba nie ten dział:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka podstawowych rzeczy jak kawałek blachy, nożyce, wiertarka, coś do zaginania, piwo, czarna farba, kilka nitów i nitownica. I masz lux mocowania jak nówki :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to już obmyslane prawie skończone ;) Teraz Jak zmienić te kąty? ;>

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Panowie moje lampy są takie:

qurulxhamar7_t.jpg

mspli97wcwxk_t.jpg

0mh6kglx3gow_t.jpg

Mam z tyłu na tym dekielku strzałki góra i dół ale niestety dźwigienki nie widze.. czy wystarczy wykręcić Te Śrubki 3 w około mocowania żarówki od soczewki ? i Co Dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna podziwiam że Ci się chce z tym bawić ...

bym to opchnął i kupił działające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W srodku w lampie sa takie druciki obok soczewki ktore sie przestawia

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W srodku w lampie sa takie druciki obok soczewki ktore sie przestawia

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

jeden drucik koloru czerwonego :wink: bynajmniej u mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starość nie radość a ślepota to normalna rzecz w tym wieku : D

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Nie ma ;o ale Panowie jak patrze w dziurkę na żarówke :facepalm: to mam tak że od lewej mam normalnie w lini prostej a przy prawej ścięte do dołu.. to nie jest przypadkiem europa?? Bo Te soczewki i odbłysniki wyglądaja jak nowe i naklejki mają jak nówki więc może to już europa ;o ?

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

kurna podziwiam że Ci się chce z tym bawić ...

bym to opchnął i kupił działające

To Daj mi kase na te działające. skoro te mam za flaszke + naprawe... więc połowe wydam albo i nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Wlasnie sa do B6 A Do B5 nie ma chyba...

Co do tej przysłony u mnie wygląda to tak :

Lewa

Zdj_cie0038.jpg

Prawa

Zdj_cie0039.jpg

---------- Post dopisany 19-04-2013 at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 20:48 ----------

Nikt nie wie? ;d

---------- Post dopisany 22-04-2013 at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 17:53 ----------

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To angielskie lampy tylko zdjęcia zrobiłeś odwrotnie bo przesłony powinny być na górze. Jeżeli nie ma przestawnej przesłony to należy rozebrać soczewkę z odbłyśnikiem i odwrócić przesłonę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To angielskie lampy tylko zdjęcia zrobiłeś odwrotnie bo przesłony powinny być na górze. Jeżeli nie ma przestawnej przesłony to należy rozebrać soczewkę z odbłyśnikiem i odwrócić przesłonę.

na bank przesłona powinny być u góry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...