Treść opublikowana przez Lakee
-
Spotkania na drodze
Szary avant B6 WSC... stojący na parkingu pod Prologisem w Sochaczewie - pozdro z czerwonego Golfa Sportsvana ;-)
-
Spotkania na drodze
Godzinę temu w Kłodzku ul. Kościuszki czarny avant B6 DKL... z ramkami. Nie zdążyłem mrugnąć. Pozdrawiam Teraz czarny sedan B6 ZPL pod kopalnia w Nowej Rudzie. Pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Czarny B7 avant LLU teraz na Rzymowskiego. Pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Teraz w Arkadii na -1 szary avant B6 WE... Pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Srebrny avant B6 WA... Z ramkami teraz zaparkowany przy Rosoła na parkingu. Pozdro
-
Spotkania na drodze
Srebrne B6 z ramkami wczoraj pod selgrosem około 13-14. Pozdrowiony, obtrabiony :-)
-
Spotkania na drodze
Srebrne B6 z ramkami wczoraj pod selgrosem około 13-14. Pozdrowiony, obtrabiony :-)
-
Spotkania na drodze
Sedan B6 ZKL czarny przy Armii Krajowej w Kołobrzegu. Pozdro
-
Spotkania na drodze
Chwilę temu obtrabiony czarny sedan ZKL B5 z diodowymi lampami z tylu. Wyjeżdżaliśmy razem spod shella na Koszalińskiej w Kołobrzegu. Pomachalem tez przez szybkę ale kierownik chyba nie skojarzył o co chodzi :-) pozdro
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
Ja bym potrzebował 4 takie sprężyny - 2 lewe i 2 prawe - jak coś to prośba o info że można przelew robić i gdzie :-)
-
Spotkania na drodze
Teraz czarny avant B6 WG... Z ramkami na poziomie 1 w garażu w Galmoku. Pozdro
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj około 15 pod "Lerła" w Piasecznie wpuściłem ciemne a4 sedan B5 z WOT... a później chwilę jechałem za - naklejka na klapie - obtrąbiłem i obświeciłem ale Kierownik chyba nie widział - pozdrowienia!
-
Spotkania na drodze
Około 8:30 Aleje Jerozolimskie w stronę centrum na wiadukcie za Łopuszańską - czarny Avant B7 WPR na lewym pasie - za późno zobaczyłem. Pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Teraz przy Arciszewskiego W Kolobrzegu naprzeciwko dawnego TRM czerwony sedan B5 z ramkami ZKL... Pozdrowienia
-
Spotkania na drodze
Chwilę temu zielony sedan B5 LOP... Zaparkowany przy pętli Szczęśliwice. Pozdrowienia dla kierownika
-
Spotkania na drodze
Wczoraj około 18:30 brązowy sedan b5 ZKL... z ramkami i kartkami "do sprzedania" pod Stokrotką na Kupieckiej w Kołobrzegu. Pozdro!
-
Spotkania na drodze
Przed chwila przejechał mi przed oczami czarny avant B7 z ramka z tylu i WPR... Na placu Zawiszy. Pozdro
-
Spotkania na drodze
Teraz srebrny avant B6 na KENie przy metro kabaty z ramkami i WA... Pozdro
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj od Janek do Raszyna jechał za mną czarny avant b7 WY... z ramką klubową z tylu. Pozdrowienia dla kierowniczki :-) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Chwilę temu ciemny sedan B5 ZKL z ramką z przodu (z tyłu nie było :-) na Warynskiego w Kołobrzegu. Pozdrowienia dla Pani Kierowniczki :-) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Teraz ciemny avant B6 z ramkami WF...C zaparkowany przy Gandhi naprzeciwko urzędu dzielnicy. Pozdro!
-
Spotkania na drodze
Chwile temu szary avant b7 zjeżdżający z puławskiej w plaskowickiej KN... Mrugalem długimi, na klapie nalepka klubowa Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Chwile temu na Wirażowej i pózniej do Żwirek srebrny avant b7 sline WN... z białymi ramkami klubowymi. Pozdro
-
Spotkania na drodze
Przed chwila na Żołnierskiej czarny avant b6 z ramkami - trabilem z przeciwnego pasa. Pozdro!
-
Spotkania na drodze
Teraz granatowy avant B7 WN...F pod Blikle'm na Kabatach. Trumna i bagażnik dachowy. Pozdrawiam