Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Pytanie o zawieszenie (obniżenie)


karol_69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie chodzi mi o obniżenie zawieszenia bo teraz wygląda to a właściwie to to nie wygląda :tongue4: przód wyżej jak tył ogólnie dramat a jak jeszcze założyłem 18" wcześniej 17" to już brak słów... :tongue4: wcześniej miałem Passata b5 kombi z nieśmiertelnym 90 konnym dieslem :D i tam szczerze nie wiem jakie było zawieszenie czy seria czy ktoś wymieniał ale na 18 wyglądał kozacko i komfort był w miarę... :>.

Na allegro są różne zestawy itp te za 1200zl to można do taczki założyć a nie samochodu :P czytałem na forum że można jakieś inne założyć seryjne tyle że sportowe ktoś może bawi się w części z Niemiec i ma takie coś??

Cokolwiek tylko żeby to obniżyć jakbym chciał kupić allroad to bym taką kupił :> normalnie nie mogę patrzeć na auto z profilu :> a i czy to że to quattro też coś tu zmienia ?? z góry dzięki za jakieś porady i podpowiedzi.

I tak używałem opcji szukaj i wertowałem forum ale chodzi mi o jakiś konkret może ktoś ma na zbyciu takie zawieszenie itp itd. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w dziale sprzedam zawiasu 1BE lub 1BV. To drugie jest bardziej twarde.

Kolega mowi o zawieszeniu S-Line ja mam takie, mozesz luknac u mnie wtemacie o aucie link u dolu. Z tym ze pzry tym zawieszeniu warto zmienic sprezyny z przodu bo przod troche wyzej stoi. Zawieszenie ma -20mm wiec na przod mozna jakies springi -40 zalozyc. Tylko jak masz benzyne to nie kup zawiechy do diesla bo bedzie straszna taczka z przodu, bo :cool1: jest troche inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij zbiornik LPG i wstanie :decayed:

tia, albo niech skręci sprężyny na śruby ... widziałem coś takiego na allegro :decayed:

wrzuć fotkę twojego auta z profilu, to coś się wymyśli :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zdjęcie wrzucę zaraz postaram się jakieś zrobić :tongue4: odnośnie instalacji LPG akurat tak się składa że zbiornik jest wymontowany :tongue4:( jak już jakieś złośliwości to nie przeszkadza mi że mam LPG nie pierwsze moje auto z instalacją może i nie ostatnie) :tongue4: a co do różnych cudownych pomysłów to w golfie 2 przerabiałem cięcie sprężyn i potem takie gumy się wkłada tak to jest jak człowiek robi prawo jazdy nie ma za dużo pieniążków ale chce cudów ale efekt wizualny jest fajny ale cała reszta dramat.. :tongue4: :tongue4: i dzięki za zainteresowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...