Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nokia N8 czy Iphone 3gs 8GB czy HTC Desire HD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skończyła mi się umowa w Orange, i zastanawiam się co wybrać:

Nokia N8-199 złoty.

Iphone 3gs 8gb - 149 złoty.

HTC Desire HD - 1 złoty.

Może ktoś użytkuje któryś z tych telefonów i udzieli jakiś opinii?

Opublikowano

Posiadam Iphone 3GS 8GB w Erze.Ogólnie z telefonu jestem zadowolony,nie mam z nim problemów.Wyświetlacz ma dość duży,dzięki czemu łatwiej się przegląda strony w necie,a poza tym podoba mi się że zdjęcia można rozciągać i powiększać.Pozostałe 2 modele też dotykówka ale styczności z nimi nie miałem wiuęc nie pomogę.N-ka całkiem ładnie wygląda.

Opublikowano
  • Autor

Posiadam Iphone 3GS 8GB w Erze.Ogólnie z telefonu jestem zadowolony,nie mam z nim problemów.Wyświetlacz ma dość duży,dzięki czemu łatwiej się przegląda strony w necie,a poza tym podoba mi się że zdjęcia można rozciągać i powiększać.Pozostałe 2 modele też dotykówka ale styczności z nimi nie miałem wiuęc nie pomogę.N-ka całkiem ładnie wygląda.

Zdjęcia w N8 też można powiększać i rozciągać jak w iPhonie, N8 posiada 12 megapikseli aparat i optykę firmy Carl Zeiss. HTC odpada, oglądnąłem kilka recenzji i nie podoba mi się.Poczekam na opinie innych

Opublikowano

no to masz kolejna :decayed: moim zdaniem N8 robi najlepsze foto + video HD 720p :kox: :gwizdanie:

ze wszystkich obecnie telefonow :wink4:

Opublikowano

ja bym wolał htc bo jest najbardziej multimiedialny

Opublikowano

mam N8 i jestem z niej bardzo zadowolony :good:,własnie z niej piszę :cool1:

Opublikowano

Wez Nokie N900 :decayed:

Opublikowano

Wez Nokie N900 :decayed:

Dobra opcja, nokia oparta o Maemo(_chyba_ Debian?). Fajnie działa i ma od razu roota ; ]

Opublikowano
  • Autor

Wez Nokie N900 :decayed:

Dobra opcja, nokia oparta o Maemo(_chyba_ Debian?). Fajnie działa i ma od razu roota ; ]

Rzadko dostępna u operatorów Polskich. Decyzja padła na N8.

mam N8 i jestem z niej bardzo zadowolony :good:,własnie z niej piszę :cool1:

Kolego czytałem opinie o tym symbianie, i nie chwala go bardzo, możesz coś wiecej powiedzieć? Ile bateria realnie trzyma itd

Opublikowano

dla mnie symbian to lipa straszn muł system , jest po prostu stary jak chcesz coś fajnego i szybkiego polecam samsunga wave albo motorole milestone .

Opublikowano

N8 juz nie muli bo jest nowszy 100x lepszy system :decayed:

Nawigacja jest darmo i dziala nawet bez karty sim :decayed:

Opublikowano

Głupota pchać się w Symbiana skoro na rynku liczy się realnie tylko Android i iOS .... na te platformy wszyscy rozwijają teraz aplikację, nikt nie projektuje i tworzy app na Symbiana już.

Opublikowano

Wez Nokie N900 :decayed:

Dobra opcja, nokia oparta o Maemo(_chyba_ Debian?). Fajnie działa i ma od razu roota ; ]

I bije na glowe wszelakie Androidy i wymysly Microsoftu :decayed: nie mowiac juz o Apple

Opublikowano

powiem tak :)

mam N8 i jest naprawde mega wypas !! najlepsza nokia jaka mialem i bedziesz zadowolony !!

nie zacina, aparat i kamera HD :) ja bym bral N8 ale nie jestem na Twoim miejscu ;)

Opublikowano

- polecam super recka tej nokii n8
Opublikowano

powiem tak :)

mam N8 i jest naprawde mega wypas !! najlepsza nokia jaka mialem i bedziesz zadowolony !!

nie zacina, aparat i kamera HD :) ja bym bral N8 ale nie jestem na Twoim miejscu ;)

A ja mam HTC Desire i też jest mega wypas.. takie gadanie. Podaj jakieś argumenty. Dla mnie argumentem przeciwko jest sam fakt posiadania przez N8 Symbiana. A aparat i kamerę HD to ma każdy lepszy smartfon.

Opublikowano

zgadza sie ma ale nie takiej jakosci :gwizdanie: N8 jest 2 x lepsza od konkurencji :wink4:

Ja wybralem N8 wlasnie ze wzgledu na aparat i HD video 720p :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ps. w N8 symbian jest nowej gen. i bardzo szybko chodzi :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wybór padł na nokie N8, już się nie mogę doczekać kuriera. Dziękuje wszystkim za opinie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.