Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Informacja o klockach a VAG


shelby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapaliła mi się ostatnio kontrolka od klocków. Dzisiaj zajrzałem do jednego koła i jest jeszcze z 5-7mm klocka od strony wewnętrznej czyli w/g mnie nie ma tragedii. Wymieniałem ostatnio licznik na fis, grzebałem trochę w złączkach licznika i zastanawiam się czy to nie problem w kostce licznika (uprzedzając pytania: w poprzednim liczniku miałem kodowanie 01XXX i w nowym ustawiłem tak samo - info o klockach zapaliło się po przejechaniu 600-800km na nowym liczniku). VAG milczy nt. jakiś błędów. Czy jest jakaś możliwość odczytania informacji o klockach? Czy jeśli świeci się kontrolka to VAG też coś powinien powiedzieć? [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 21:47_________________________________________________Odpowiem sobie sam.

Okazało się, że klocki były zdecydowanie bardziej zużyte niż sądziłem. Po wymianie klocków lampka zgasła. W takim razie uważam, że odczytanie informacji o wymianie klocków nie jest możliwe za pomocą VAG'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że klocki były zdecydowanie bardziej zużyte niż sądziłem. Po wymianie klocków lampka zgasła. W takim razie uważam, że odczytanie informacji o wymianie klocków nie jest możliwe za pomocą VAG'a

Czujniki masz na klockach

vag w tym nie pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...