Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Laptop dla córki [14 latki]do 1700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak w temacie ma być do neta,gier tupu- sims3,i filmów ,gniazdo hd,najlepiej nie w czarnej obudowie,,,co polecacie ? :mysli:

Opublikowano

Jakąś Toshibę ..odradzam wynalazki typu HP Asus , Acer i inne badziewia

http://allegro.pl/laptop-toshiba-c660d-112-2-3ghz-4gb-hd4250-bt-led-i1513646210.html

[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 23:51_________________________________________________BTW większość Lapków jest czarna ... a te kolorowe są droższe ... :gwizdanie:

http://allegro.pl/dell-inspiron-15-fiolet-t3100-3gb-320gb-win7-3l-gw-i1535405188.html

Opublikowano

Najlepsza bedzie Tosia ktora przy okazji bedzie robic za farelke w zimie :)

Opublikowano
  • Autor

te dwa są nawet nawet :)a i nie napisałem ze ma mieć kamerkę :wallbash:

Opublikowano

99.9% ma kamerkę :polew:

Opublikowano

Jakąś Toshibę ..odradzam wynalazki typu HP Asus , Acer i inne badziewia

http://allegro.pl/laptop-toshiba-c660d-112-2-3ghz-4gb-hd4250-bt-led-i1513646210.html

[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 23:51_________________________________________________BTW większość Lapków jest czarna ... a te kolorowe są droższe ... :gwizdanie:

http://allegro.pl/dell-inspiron-15-fiolet-t3100-3gb-320gb-win7-3l-gw-i1535405188.html

hp i asus to wynalazek :polew:? jak najbardziej polecam hp i asusa, a toschibe daruj sobie :)

Opublikowano

Jeśli dla Ciebie Patryk HP to jest wynalazek to co jest dobre?

Opublikowano

MSI , DELL , IBM ,ALIENWARE ,Kilka Toshib no i Asus... ale tylko Te lepsze .. Miałem HP'ka i Acera ...więc nie polecam bo szajs ładnie wyglądający

Opublikowano
  • Autor

dobra byłem dziś w Rtv ero agd sprzedawca nakręcał mnie na ten model http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/asus-x52je-ex098v-w7hp.bhtml

ale po przeczytaniu komentarzy i tematu na elektrodzie sam nie wiem co o nim myśleć :thumbdown:http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1851001-0.html

cena uległa zmianie max 2000 [ma być o bardzo podobnych parametrach jak ten asus,gniazdo hd i dobra grafika ]ale allegro i sklepy w necie odpadają . :no:

Opublikowano
Opublikowano

Miałem HP'ka i Acera ...więc nie polecam bo szajs ładnie wyglądający

Mój nie wygląda ładnie, a śmiga jak talala :rolleyes:

BTW Za kwotę 1700zł to chyba nie ma się nad czym zastanawiać, trza kupować :wink4:

Opublikowano

Szczescie, ze nie kupiles szitowego lenowo, ani ejsera :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.