-
Wyjechać za granicę czy zostać w Polsce???
7k euro minimalnej?? niezle
-
viatoll.pl z serii polskie absurdy
ten cały cyrk z urządzeniami to najmniejszy problem najwyżej się przesunie o miesiąc dwa, ciekawe z czyjej kieszeni szef wyciągnie kase na opłaty, na pewno nie ze swojej
-
Audi Alhambra
http://moto.onet.pl/1644119,1,audi-alhambra-na-zdjeciach,artykul.html?node Mi sie podoba http://www.motofilm.pl/2011/05/19/troche-abracadabra-i-mamy-audi-z-seata-alhambra/
-
Laptop dla córki [14 latki]do 1700zł
hp i asus to wynalazek ? jak najbardziej polecam hp i asusa, a toschibe daruj sobie
-
jaka kamerke wybrac?
można coś tańszego kupić i na pewno nie gorszej jakości http://allegro.pl/kamera-toshiba-camileo-h20-hd-sd-hdmi-16gb-etui-i1525372500.html z pewnością nie zauważysz różnicy jedynie w cenie
-
Hurtownia starterów
do telefonów komurkowych to chyba nie ma
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, planuje zakupic po nowym roku model b7, mam nadzieje ze dowiem sie czegos z tego forum co pomoze mi wybrac najlepszy model tego autka Pozdro *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich
lukasz22222
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta