Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Zmiana silnika 1.8 adr na silnik 1.8 turbo 180km


Ryba7p9

Rekomendowane odpowiedzi

spotkała mnie bardzo niemiła niespodzianka otóż mój silnik odmówił posłuszeństwa i prawdopodobnie konieczna będzie wymiana a chem juz włożyć silnik z większa mocja jak w temacie 180 konny czy zmiana komputera i skrzyni wszystko wyjaśni czy będzie również trzeba zmieniać instalacje el. proszę o podpowiedzi i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to polecał by ci kupno auta z takim silnikiem bo zmian to raczej sie nie opłaca chyba ze masz czas kasę chęć narzędzia itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mój silnik już raczej sobie nie pochodzi załozyłem LPG i po przejechaniu 150 km silnik zgasł i nie ma kopmresji nie chem tego robi bo tez pewnie troche kasy na to pojdzie a dlaczegotak sie stało nie mam pojecia cos piszczy zawory wala głosno no i sytuacja jest trudna na pewno kosztowna , dlatego pytam czy isntalacje trzeba przerabic jak by co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz najpierw co się stało w motorowni

jeśli planujesz swapa na 180 kuca to ten LPG możesz wsadzić w buty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załozyłem LPG i po przejechaniu 150 km silnik zgasł

Nie dało Ci to nic do myślenia? :cool1:

Ja bym najpierw uderzył do gazownika, co Ci to zakładał, bo wygląda na to, że spierd.... sprawę :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzaja to , no uderzyłem dogazown twierdza jak to sie mozna było spodziewac ze to nie ich wina i gaz nie ma tu nic do rzeczy , co mogła sknocić gazownia w takim razie ,owszem mechanik bedzie sprawdzal co mogło sie stac z moim silnikiem ale mysle z dobre wiadomosci to nie beda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba !!!!!!!!!! Naucz ty się chłopie najpierw pisać po polsku !!!!!!!!.

Przecież załamać się można czytając twoje wypowiedzi.

Mam wrażenie, że pisze totalny analfabeta.

Jak ty się człowieku nie wstydzisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bedzie kolejny cudotwórca ze LPG niszczy silnik.. hehehe najpierw do mechanika niech sprawdzi. vag w reke itd// moze nic wielkiego sie nei stało a ty chcesz swap robic.. najpierw trzeba dojsc co si ezepsulo a nie ze mam przbita opone to kupie nowe auto a to wyrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...