Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Pomoc. Pomiar wtryskow w bloku 013

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Panowie mam problem, Zrobilem dzis logi vagiem w warsztacie na blok 013. Mam pytanie, czy jeden ze wtryskow jest uszkodzony? czy moze tak powinno byc? prosze o jakies rady, Pozdrawiam.

1 0095.00mg/h

2 0000.00mg/h

3 0001.00mg/h

4 0001.00mg/h

Pomiar byl robiony vagiem takim podrecznym, nie wiem jak sie to nazywa, na biegu jalowym, temp 90 stopni:(

Opublikowano

Na podstawie odczytów z grupy 013 nie mozna stwierdzic czy jakis wtrysk jest do wymiany....

Opublikowano
  • Autor

Aha rozumiem. WIec jak moge to sprawdzic? wrzucajac wszystkie logi na forum?

Opublikowano

No właśnie.. czy do kompleksowej diagnozy pompek wystarczy stat: 013 i 023? Czy można czymś jeszcze wybadać ich stan? :mysli:

Opublikowano

Zrob statyczny 01, 013 i 023.

Pozdr

Opublikowano
  • Autor

WItam, zrobione, moze to pomoze

Statyczne

001

882 RPM

0003.00 MG/H

0006.00 KW do 0007.00 KW

0090.00 C

013

0094.00 mg/H

0000,00 mg/H

0001.00 mg/H

0001.00 mg/H

023

0000010-13 V OT

0000021-26 V OT

0000026-28 V OT

0000015-23 V OT

008

882 RPM

0000.00 mg/H

0030.00 mg/H

0030.00 mg/H[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 21:37_________________________________________________Ps. Rozrzad wymieniony 3 dni temu, jak przed tak i po wymianie to samo, filtry oleje itp, paski rolki wymienione.Przeczyzczony zawor n75 na cacy i EGR z kolektorem na cacy, troszke wydaje mi sie ze lepiej idzie ale dalej drgania sa jak cholera, trzepie silnikiem po przegazowie i na jalowym.

Opublikowano

Zrób normalnie te logi i wklej je tu :http://vaglog.rtnet.pl

Opublikowano
  • Autor

Gdybym mogl! Jedyne miejsce gdzie moge zrobic logi to warsztat a tam maja takiego vaga tylko.[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 16:18_________________________________________________Ps. Moze Jest ktos z okolic Bierunia kto mogl by mi pomoc zrobic logi?

Opublikowano

Gdybym mogl! Jedyne miejsce gdzie moge zrobic logi to warsztat a tam maja takiego vaga tylko.[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 16:18_________________________________________________Ps. Moze Jest ktos z okolic Bierunia kto mogl by mi pomoc zrobic logi?

Podjedź na spota w swojej okolicy albo kup za parę złotych interfejs na allegro i sam sobie porobisz. Zawsze się przyda urządzenie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.