Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Nie działa kilma


moscic

Rekomendowane odpowiedzi

Sloneczko juz wyszlo wiec postanowilem sprawdzic klime. Otoz okazalo sie ze nie chlodzi. A przed zima chlodzila normalnie. I mam takie pytanie. Bo wydaje mi sie ze kllima odczytuje temperature zewnetrzna i sprezarka klimatyzacji wogole sie nie wlacza przy niskich temperaturach z tego co wiem. Niestety temperatura zawiesila mi sie na +9,5 stopnia. Odlaczalem czujnik temeperatury i dalej pokazuje mi taka temperarure zewnetrzna. Czy mozliwe ze to wlasnie z tego powodu sprezarka sie nie wlacza? A jesli z tego powodu to czy blad temeperatury moze byc w zegarach? Poniewaz mam male problemy z nimi. Po odlaczeniu aku zegary wylaczaja sie (nie dziala obrotomierz, predkosciomierz, temeparura cieczy, paliwo, podswietlenie ale dziala wyswietlacz glowny bo zegar i kilometry tez nie dzialaja i dzialaja wszystkie lampki sygnalizacyjne np swiatla, kierunki) a po przejechaniu 300-400 km sam sie nagle wlacza. Obecnie przymierzam sie do zmiany na pelny fis bo jak na razie mam 1/2 fis. Klima przed zima moze chlodzila ale wtedy nawet temeperatury mi nie pokazywalo. Albo nic albo zawiesza sie.[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 15:25_________________________________________________Na klimatroniku sprawdzilem kody. Blad 5.3 oraz 22.1. A tak poza tym to jak zmienilem celsjusze na farenhajty i odwrotnie to w zegarach juz sie nie zmienilo i pozostaly farenhajty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...