Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zasilanie wzmacniacza - komora silnika-->bagażnik fotorelacja


bula87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Dziś z nudów założyłem mój sprzęt grający;)oczywiście największy problem to dostać się z pod maski do środka. Czytałem kilka tematów i są sposoby pod obudową filtra kabinowego lub przy komputerze. Moja propozycja przy otworze od linki do otwierania maski :>. Temat sprawdzony na moim pierwszym aucie (VW GOLF MKII). Sprzęt gra jak należy, nie ma żadnych zakłóceń w eterze, nic nie jest naruszone i niespasowane. Na pierwszym zdjęciu miejsce przejścia.

Zdj_cie0730.jpg

Aby dostać się do środka proponuje naciąć gumę i przez nacięcie przełożyć przewód.

Zdj_cie0731.jpg

Zdj_cie0732.jpg

Jest ryzyko, że guma pęknie ale żeby zabezpieczyć przed ewentualną wilgocią będącą w grodzi guma jest zalana klejem z pistoletu na gorąco.

Zdj_cie0733.jpg

Dalej już rzecz prosta zasilanie jedną stroną w progu pod listwą, sygnał drugą i dźwięki pieszczą uszy;)

Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeraz tylko kable do wzmacniacza dokupic musze i mozna brac sie za montaz:) Dzieki za podpowiedz bo wlasnie myslalem nad tym przejsciem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miejsce jest super;)tylko kolego dobrze musisz odtłuścić to miejsce jak będziesz klejem na gorąco zalewał żeby się nie odkleił bo woda wszędzie znajdzie miejsce a tam jest cała rozdzielnia elektryczna naszych furmanek :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wolałem troche bardziej się pogimnastykować i kabel pociągnąć przez obudowe od kompa... nie ma na pewno problemu ze gdzie kolwiek bedzie się dostawać woda...

Co do klejanie klejem na ciepło to nie wiem czy jest to dobry pomysł bo ten klej jest twardy po wyschnieciu i z czcasem może odpaść, ja bym to potraktował po prostu silikonem i tyle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...