Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] problem z jazdą (multitronic)


audifan

Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem czy cena 7k za naprawe multi to duzo, mi za naprawe tipa powiedzieli 3k tylko boje sie zeby nagle koszty sie nie zrobiły w granicach 4-5k bo chyba bym zszedł !!! a czytałem o tym automat.pl nadarzyn to wcale ich nie chwala wrecz przeciwnie, duzo osób pisze ze straszne naciagacze, ale ile w ty prawdy ?? konkurencja nie spi i tez moze w tym palce maczac. kurde tez nie wiem gdzie sie udac bo własnie jestem na etapie wyboru warsztatu gdzie mi to zrobia. ale obdzwoniłem duzo warsztatów i ten asb palka maja w miare ludzka cene bo gdzie indziej mówili ze nie wiedza a jak sie pytałem czy 3000 czy 4000 a moze 5000 to wtedy sie zaczynała dopiero rozmowa ze na pewno piec lub wiecej

tez nie wiem gdzie sie udac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie tez czytałem o tym serwisie sopy i bardzo ich ludzie chwala wiec chyba to bedzie dobry wybór !!! tylko ze własnie maja przerwe i nic nie idzie sie dowiedziec, a ciekawe jak z termianmi i cenowo juz by było jakies rozeznanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audifan, napisz jeszcze co bylo padniete i jak wygladały koszta, jesli możesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja tez robiłem w ASB Palka (w zeszłym tygodniu) naprawa trwała jakies 4 godziny. Było tak ze auto samo nie chciało ruszyc podobno jakies dysze zapchane tam jak sie sciaga mise oleju przy skrzyni !! tam mi cos wymienili jakas taka płyte (mnóstwo tam było kanalików i jeszcze jakas elektronika) za bardzo nie wiem co tam jest ale mi to pokazywał no i wymiana oleju+filtr+uszczelki. Cała przyjemnosc kosztowała mnie 2000 zł i jest 6 miesiecy gwarancji narazie jezdzi tak jak powinien !!!

Tylko zastanawia mnie fakt bo pytałem sie tego własciciela ile kosztuje sama wymiana oleju+filtr+uszczelki i on powiedział ze 500 zł i to mnie zastanawia bo z tego co wyczytałem na forum to taka przyjemnosc ksztuje duzo wiecej !!! Tłumaczył to tym ze nie maja norm ISO. Hmm...... Ciekawe......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapłaciłem jakieś 7000 PLN

Ponoć uszkodzona była frontowa część skrzyni, tzn. chyba sprzęgło, latały zębatki, luzy.

W Czernicy po moich opisach cenili się na 2500-4000 PLN ale termin dopiero na 8 lutego, a mi na czasie zależało trochę.

A tak wymieniał olej serwis w Rzeszowie, przy dokręcaniu gwint przekręcili.

296232.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć uszkodzona była frontowa część skrzyni, tzn. chyba sprzęgło, latały zębatki, luzy.

Czyli generalny remont :shocked: I jak Ci teraz autko lata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak mam a4 1.9tdi z multitronic'iem (50tys.przejechane) z 2004 roku to mam juz autko ze skrzynia bez wady fabrycznej czy niestety jeszcze z wada?

Kiedy audi to naprawilo?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...