Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomek, powiedz lepiej jak 9.10.2010 z tym spocikiem wojewódzkim :?:

Będzie coś ? Bo jak specjalnie wole w pracy wzięłam :naughty:

Kasi no sama widzisz ze jedna osoba sie skusila z innego mistaeczka :confused4:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________co do grania w pile to godz.18 TULIPAN przy ul.Piułsudskiego 94

A tam coś jest, jakieś boisko, czy jedziemy gdzieś? :rolleyes:

podobno cos jest ale sam nie wiem chlopaki z Audi klubu Polska organizuja to pewnie cos jest :naughty:

Ciekawe, czy jakieś wymiatacze? :gwizdanie:

:cool1:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Noo, czy dobrze miąchają :naughty:

Opublikowano

sie okaze :gwizdanie: zagramy o samochody :tongue4::polew:

Opublikowano

sie okaze :gwizdanie: zagramy o samochody :tongue4::polew:

:polew:

To ja nie mam NIC DO STRACENIA :polew:

Opublikowano

to w zastaw dasz swoje klucze YATO :gwizdanie:

Opublikowano

to w zastaw dasz swoje klucze YATO :gwizdanie:

Jeszcze żadnego nie kupiłem :tongue4:

Opublikowano

to w zastaw dasz swoje klucze YATO :gwizdanie:

Jeszcze żadnego nie kupiłem :tongue4:

hmmmm...... :mysli: cos sie wymysli co bedziesz mogl postawic :tongue4:
Opublikowano

to w zastaw dasz swoje klucze YATO :gwizdanie:

Jeszcze żadnego nie kupiłem :tongue4:

hmmmm...... :mysli: cos sie wymysli co bedziesz mogl postawic :tongue4:

Zaraz zaraz, co to, tylko JA tam będę? :angry:

Opublikowano

to w zastaw dasz swoje klucze YATO :gwizdanie:

Jeszcze żadnego nie kupiłem :tongue4:

hmmmm...... :mysli: cos sie wymysli co bedziesz mogl postawic :tongue4:

Zaraz zaraz, co to, tylko JA tam będę? :angry:

no nie ale jak nie masz saochodu to muisz cos innego posatwic bo my dajemy samochody :kox:
Opublikowano

to w zastaw dasz swoje klucze YATO :gwizdanie:

Jeszcze żadnego nie kupiłem :tongue4:

hmmmm...... :mysli: cos sie wymysli co bedziesz mogl postawic :tongue4:

Zaraz zaraz, co to, tylko JA tam będę? :angry:

no nie ale jak nie masz saochodu to muisz cos innego posatwic bo my dajemy samochody :kox:

To dobrze, że dajecie samochody, a nie coś innego :polew:

Dobra, spadam na kwadrat :papa:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: ja już po robocie - ale wcale mi nie lepiej :no: :no:

Opublikowano

Ja też już na kwadracie - i duzo mi lepiej :decayed:

Opublikowano

kurcze, ale mogli bysmy sobie raz w tyg wynajmowac sale i popykac w siate albo w gale przy okazji jakies piweczko :gwizdanie:

Opublikowano

kurcze, ale mogli bysmy sobie raz w tyg wynajmowac sale i popykac w siate albo w gale przy okazji jakies piweczko :gwizdanie:

B4rt4s zajmij się wynajęciem sali a na pewno znajdą się chętni - w gale na sali też niezły :kox:

Opublikowano

ostatnio wynajmowalismy na pomorskiej, 100 chyba za godzine byla

Opublikowano

ostatnio wynajmowalismy na pomorskiej, 100 chyba za godzine byla

przy kilińskiego :?: :?:

Opublikowano

troche za browarem, przed szpitalem msw

Opublikowano

ja kiedyś wynajmowałem przed kilińskiego po prawej stronie - jadąc od placu wolności ,salka nie była :gwizdanie: najgorsza w tej o której ty mówisz nie byłem :no:

Opublikowano

zawsze mozna jeszcze w verze ale kosztow nie znam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.