Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niech teście zaczną myśleć nad prezentem ślubnym co najmniej B7 :gwizdanie:

B7 to jest minimum z minimum najlepiej to jak by kupili concepta B9 :polew:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o dzieci trzeba dbać :kox:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 21:39_________________________________________________a mi się drzwiczki w skrzynce rozpieprzyły i cały czas pluje że mam nową wiadomość :angry:

Opublikowano

A co tu taka cisza :gwizdanie:

Może na jakiegoś nocnego spota pojechali :mysli:

albo Tomek kawalerską stawia :drunk:

Opublikowano

A co tu taka cisza :gwizdanie:

Może na jakiegoś nocnego spota pojechali :mysli:

albo Tomek kawalerską stawia :drunk:

Dobre, dobre :good: :good: :polew: :polew:

nie powiem coś bym się napił :naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 22:55_________________________________________________

niech teście zaczną myśleć nad prezentem ślubnym co najmniej B7 :gwizdanie:

w spadku dostanie B6 Avant w myszowatym kolorze a teściu postawi z weselnej kasy " to co w stopce " :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 22:57_________________________________________________chriss - u może ty mnie oświecisz - co w weekend jakiś spocik :mysli: , piłka, fotospot, mów do mnie bo nie nadążam - wczoraj mnie nie było i troszkę wypadłem z obiegu :kox: :kox:

Opublikowano

A co tu taka cisza :gwizdanie:

Może na jakiegoś nocnego spota pojechali :mysli:

albo Tomek kawalerską stawia :drunk:

Dobre, dobre :good: :good: :polew: :polew:

nie powiem coś bym się napił :naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 22:55_________________________________________________

niech teście zaczną myśleć nad prezentem ślubnym co najmniej B7 :gwizdanie:

w spadku dostanie B6 Avant w myszowatym kolorze a teściu postawi z weselnej kasy " to co w stopce " :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

i tak trzymać :polew: :polew: :polew::good:

Opublikowano

SYNU ty już też w kokonie :?: :?: - no nie ma z kim pogadać - LUDZISKA ŚPITAAAAAAAA :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

SYNU ty już też w kokonie :?: :?: - no nie ma z kim pogadać - LUDZISKA ŚPITAAAAAAAA :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

e tam :tongue4:

dopiero kładziemy się :wink4:

dobrej nocki... nie chce mi się czytać tego spamu :P zresztą jutro pracowity dzionek chyba się zapowiada...

Opublikowano

Widze że sie tu nam SYNÓW namnożyło :polew: może i ja bym sie uśmiechnął ale już nie te lata :polew:

Mariusz może jakiś casting zrobimy :polew: na zięcia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kufa napisalem ze spot w niedziele ale czy na pewno bo nie chce mi sie przebijac przez te strony spamu :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

kufa napisalem ze spot w niedziele ale czy na pewno bo nie chce mi sie przebijac przez te strony spamu :wallbash: :wallbash:

no właśnie ja też próbuje się dowiedzieć ale bez efektu :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

kufa napisalem ze spot w niedziele ale czy na pewno bo nie chce mi sie przebijac przez te strony spamu :wallbash: :wallbash:

podobno parę osób sie wybiera :cool1: ale na ile procent :mysli:

kufa napisalem ze spot w niedziele ale czy na pewno bo nie chce mi sie przebijac przez te strony spamu :wallbash: :wallbash:

ale to ma być spot czy piłka :mysli:

Opublikowano

chrissu - ale na pilkę czy tylko na spota :?: :?:

Opublikowano

a no to podjedziemy z mloda. na gale na dworzu sie nie pisze

Opublikowano

chrissu - ale na pilkę czy tylko na spota :?: :?:

z tego co czytalem to chyba na piłkę wiec ja juz nie wiem czy piłka czy spot czy to i to :mysli:

Kimi był najbardziej napalony hehehe

Opublikowano

We will see :cool1: - trzeba być przygotowanym na wszystko :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 23:37_________________________________________________Ja spada do wyrka :hi: - miłej nocki dla wszystkich , którzy jeszcze zajrzą tu dzisiaj :wink4: :wink4:

Opublikowano

dobrej nocki -też będę uciekał :hi:

Opublikowano

śpiochy :naughty:

Opublikowano

śpiochy :naughty:

Asienka jakie spiochy :decayed:a tak wogole to my sie jeszcze nie poznalismy Tomwek jestem :hi: chlopoki w niedziele jest gala i spot w jednym :kox:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 00:12_________________________________________________to dzisiaj chyba ja mam ten zaszczyt zrobic PSZTRYK :decayed:
Opublikowano

śpiochy :naughty:

Asienka jakie spiochy :decayed:a tak wogole to my sie jeszcze nie poznalismy Tomwek jestem

witam Tomeczku :hi:

bardzo mi miło

Opublikowano

śpiochy :naughty:

Asienka jakie spiochy :decayed:a tak wogole to my sie jeszcze nie poznalismy Tomwek jestem

witam Tomeczku :hi:

bardzo mi miło

helooooooo myslalem ze dostane jakies buzi :naughty: ale widze ze ja musze dac :decayed::buziak::kwiatek: Asiusia ja lece w kokonik :gwizdanie: bo na 8 do roboty :gwizdanie: spadam buziaki :hi: kolo :hi:owych snow :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.