Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kimi-asek podzielam twoje zdanie że zajebiaszczo wygląda ale jak ktoś dużo jeździ to potrzebuje oponki dobrej a zarazem uniwersalnej - z tego co wiem Pirelka świetnie daje sobie rade w deszczu i na suchym a poza tym jest cicha

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja generalnie bardzo lubię firmę Toyo, dobrze mi się kojarzy (drift, te sprawy, no, i te sprawy też.... :gwizdanie: )

tmodel1.jpg

:decayed:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 21:14_________________________________________________

Kimi-asek podzielam twoje zdanie że zajebiaszczo wygląda ale jak ktoś dużo jeździ to potrzebuje oponki dobrej a zarazem uniwersalnej - z tego co wiem Pirelka świetnie daje sobie rade w deszczu i na suchym a poza tym jest cicha

Popieram :good:

Ale TOYO to też dobre gumy.

Opublikowano

zobaczymy w poniedziałek Wam wszystko powiem od kiedy będą mieli opony na lato i za ile

Opublikowano

nie no opony to będę brał sprawdzone a nie firmy krzak tylko o rozmiar w tym momencie chodzi:)[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 21:10_________________________________________________no w zeszłym roku tak płaciłem tylko teraz vat idzie w górę i nie wiem jak to będzie cenowo się przekładać wszystko

no właśnie ja chcę jeszcze kupić w tym roku :wink4: alusy zalegają na strychu puste tzn bez oponek więc tak czy inaczej będę musiał kupić :kox:

Opublikowano

Opuszczę Was na trochę, bo mnie Nikola pili, żebym z nią jakąś bajkę obejrzał. :tongue4:

Opublikowano

jak chcesz to możemy się w tygodniu jakoś ustawić to podjedziemy tam to od razu Ci powiedzą co i jak

Opublikowano

Kimi widzę że ty jesteś wzrokowcem jednak :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 21:21_________________________________________________

jak chcesz to możemy się w tygodniu jakoś ustawić to podjedziemy tam to od razu Ci powiedzą co i jak

Tomciu cytuj żeby było wiadomo co i jak i do kogo :wink4:

Opublikowano

ok

Opublikowano

Kimi widzę że ty jesteś wzrokowcem jednak :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 21:21_________________________________________________

jak chcesz to możemy się w tygodniu jakoś ustawić to podjedziemy tam to od razu Ci powiedzą co i jak

Tomciu cytuj żeby było wiadomo co i jak i do kogo :wink4:

jeśli w Łodzi to ja chętnie mogę podjechać :wink4: :wink4:

Opublikowano

Kimi widzę że ty jesteś wzrokowcem jednak :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 21:21_________________________________________________

jak chcesz to możemy się w tygodniu jakoś ustawić to podjedziemy tam to od razu Ci powiedzą co i jak

Tomciu cytuj żeby było wiadomo co i jak i do kogo :wink4:

w Łodzi koło stadionu widzewa

jeśli w Łodzi to ja chętnie mogę podjechać :wink4: :wink4:

[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________moja odp miala być niżej:P[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 21:27_________________________________________________to napisze jeszcze raz osobno w Łodzi kolo stadionu widzewa
Opublikowano

przy stadionie :mysli: jak się firma nazywa :?: :?: :?:

Jak jest duży cytat to odpowiedź musisz wstawić na samym dole :wink4: :wink4: :good: :good:

Opublikowano

dobra guma to podstawa :naughty: najlepiej miętowa :kox:

Opublikowano

fela.jpg

o takiej myśle[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________

przy stadionie :mysli: jak się firma nazywa :?: :?: :?:

Jak jest duży cytat to odpowiedź musisz wstawić na samym dole :wink4: :wink4: :good: :good:

kolo stacji statoil jest taki sklep z oponami i tam znajomi siedzą i załatwiaja

Opublikowano

tomek, czuję, że zakocham się w twojej niuni :slina:

Opublikowano

tomek, czuję, że zakocham się w twojej niuni :slina:

:doh1: :doh1: :doh1: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish::baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

tomek, czuję, że zakocham się w twojej niuni :slina:

no ja właśnie też od razu jak zobaczyłem to pow sobie że ta musi być w tym ze znalazłem tylko 17" wiec chyba taka będzie

Opublikowano

fela.jpg

o takiej myśle[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________

przy stadionie :mysli: jak się firma nazywa :?: :?: :?:

Jak jest duży cytat to odpowiedź musisz wstawić na samym dole :wink4: :wink4: :good: :good:

kolo stacji statoil jest taki sklep z oponami i tam znajomi siedzą i załatwiaja

tam gdzie był kiedyś Carman :naughty:

Opublikowano

fela.jpg

o takiej myśle[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________

przy stadionie :mysli: jak się firma nazywa :?: :?: :?:

Jak jest duży cytat to odpowiedź musisz wstawić na samym dole :wink4: :wink4: :good: :good:

kolo stacji statoil jest taki sklep z oponami i tam znajomi siedzą i załatwiaja

tam gdzie był kiedyś Carman :naughty:

nie kolo Carmana jest stacja gazu i obok taki budynek z białej cegły jak dobrze pamiętam tam mają pełno reklam opon

Opublikowano

tomek, czuję, że zakocham się w twojej niuni :slina:

no ja właśnie też od razu jak zobaczyłem to pow sobie że ta musi być w tym ze znalazłem tylko 17" wiec chyba taka będzie

niuni, znaczy się w A4 a nie w samej feldze :doh1: :wink4:

Opublikowano

tomek, czuję, że zakocham się w twojej niuni :slina:

no ja właśnie też od razu jak zobaczyłem to pow sobie że ta musi być w tym ze znalazłem tylko 17" wiec chyba taka będzie

niuni, znaczy się w A4 a nie w samej feldze :doh1: :wink4:

ma małe ubytki trzeba parę zaprawek zrobić[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 21:44_________________________________________________spotkamy się na zlocie to ocenicie ją bo ja się jeszcze za dobrze nie znam to byście może coś podpowiedzieli co??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.