Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oile dobrze pamietam to ja Ci zdjec laski nie robilem :decayed::naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mojej ADRIANNY ukochanej :disgust:

:decayed:

kimi, chyba baaaardzo ją kochasz :giveheart: :giveheart:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i Kimi co z tam wykminles :mysli:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:37_________________________________________________kiedy prezes do nas zajezdzasz :chytry: ?????

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

będziemy mieli zaszczyt spotkać się z prezesem w piątek lub sobotę

w CITY PUB w Zgierzu na Pl. Kilińskiego 9

kto chętny? bo nie wiem ile miejsc zarezerwować :?: :?: :?:

Opublikowano

JA !!! JA !!! :decayed:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:42_________________________________________________Siema, chriss

Siema klysek

:hi:

Opublikowano

Kolego raffcio87, nie czaimy się... :gwizdanie: [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:44_________________________________________________

Całkiem niedrogo mają żarełko jak na pizzerię :mysli:

I browar po 6 zeta za 0,5 :dance:

Aaale sie napi..... ję.. :naughty:

Opublikowano

my oboje bedziemy

Opublikowano

a ja nie będe miał drivera :confused4:

Opublikowano

kacha ale to jak dla mnie sobota albo piatek troszke roznica :tongue4: ale wstepnie ja tez+Ela(EWA) :wink4::decayed:

Opublikowano

szkoda, że nie będzie naszego fotoreportera :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

a ja nie będe miał drivera :confused4:

Z buta uderzysz, co się łamiesz :naughty:

Nie no żartuję, ale ze Zgierza nocny prąd jeździ więc jest jak wrócić [br]

Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:49_________________________________________________

szkoda, że nie będzie naszego fotoreportera :confused4: :confused4: :confused4:

A to czemuż?

Seba, nie będzie Cie w weekend ? :confused4:

Opublikowano

szkoda, że nie będzie naszego fotoreportera :confused4: :confused4: :confused4:

skąd wiesz że nie będzie ??? Poza tym tam chyba fotek nie można robić :no:

Opublikowano

Uuuu, organizuja przyjęcia okolicznościowe, to chyba jednak będzie gdzie podęsować :dance:

Opublikowano

des des ol jeeeeeeeee :decayed::polew:

Opublikowano

B4rt4s zmień TOP-a na info o bibie w Zgierz City :naughty:

Opublikowano

szkoda, że nie będzie naszego fotoreportera :confused4: :confused4: :confused4:

skąd wiesz że nie będzie ??? Poza tym tam chyba fotek nie można robić :no:

bo pisał mi że nie będzie :confused4:

jak to fotek nie mozna robić? a kto mi zabroni? a co to Auschtwitz czy co... :wink4:

Opublikowano

szkoda, że nie będzie naszego fotoreportera :confused4: :confused4: :confused4:

skąd wiesz że nie będzie ??? Poza tym tam chyba fotek nie można robić :no:

bo pisał mi że nie będzie :confused4:

jak to fotek nie mozna robić? a kto mi zabroni? a co to Auschtwitz czy co... :wink4:

No własnie...

Pierwsze słyszę, żeby w lokalu nie mozna było cykać... :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.