Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam byc nie mily[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 21:34_________________________________________________ :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

a mówiłeś że poprzedni rok był najgorszy :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie zapomnę jak wyszedłem z domu chciałem auto otworzyć a auta nie było, wrażenia naprawdę bezcenne

Opublikowano

Kimi odczytales wiadomosc

Tak, tak, juz sobie zapisałem :good:

Będziemy yn tacz :D

Opublikowano

nie zapomnę jak wyszedłem z domu chciałem auto otworzyć a auta nie było, wrażenia naprawdę bezcenne

skad ja to znam, pozyczyc od ojca passata chcialem, dal mi klucze i dzwonie domofonem gdzie zaparkowales.... no z boku..... nie ma... zartujesz.....

i znalazl sie na ukrainie po roku przez pana rutkowskiego

Opublikowano

nie zapomnę jak wyszedłem z domu chciałem auto otworzyć a auta nie było, wrażenia naprawdę bezcenne

nie wyobrażam sobie ;( i w sumie nie ważne czy masz AC czy nie - po prostu szkoda oczka w głowie :confused4: :confused4:

Opublikowano

Dokładnie.

Chybabym się zapłakał

Opublikowano

auto autem ale ja jeszcze wieczorem wlałem 60litów paliwa bo rano mówię nie będzie mi się chciało, cb, nawigacja, okulary przeciwsłoneczne z moją wadą wiec jak policzyłem to jakieś 5 tysi było

Opublikowano

auto autem ale ja jeszcze wieczorem wlałem 60litów paliwa bo rano mówię nie będzie mi się chciało, cb, nawigacja, okulary przeciwsłoneczne z moją wadą wiec jak policzyłem to jakieś 5 tysi było

masakra jakaś :kox: rozumiem, że autko do dzisiaj się nie odnalazło :confused4: :confused4:

Opublikowano

nie i nawet nie musi:)

Opublikowano

Misiek, widzę, że jak mnie nie ma to hulasz trochę na forum, grzecznie mi tam proszę bo :bicz:

Opublikowano

ahh Kasia i jej avatar....

Opublikowano

ahh Kasia i jej avatar....

tylko grzecznie mi tam :bicz3: :bicz3: szczególnie 29.01 :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

dobra ja spadam na browarka do znajomych do jutra

Opublikowano

Misiek, Ty lepiej dzwoń do gołego i łatw transport :!: :!: :!:

Opublikowano

a to urodziny robisz Miś :>

Opublikowano

idę coś przekąsić

Madzia nie odbiera :ranting1: :ranting1: :ranting1:

Opublikowano

ahh Kasia i jej avatar....

tylko grzecznie mi tam :bicz3: :bicz3: szczególnie 29.01 :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

A co nie będzie Cię? :blink: :blink: :blink:

dobra ja spadam na browarka do znajomych do jutra

:papa:

Milego wieczoru :good:

Opublikowano

dobra ja spadam na browarka do znajomych do jutra

narka Tomek :hi:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:06_________________________________________________

ahh Kasia i jej avatar....

tylko grzecznie mi tam :bicz3: :bicz3: szczególnie 29.01 :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

A co nie będzie Cię? :blink: :blink: :blink:

dobra ja spadam na browarka do znajomych do jutra

:papa:

Milego wieczoru :good:

no właśnie chyba nie dam rady :confused4: ale chyba to nie jest problem :cool1: :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.