Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaopiekujemy sie Kasia :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zaopiekujemy sie Kasia :polew:

na to liczyłem :heat: :heat: w sumie będzie w dobrych rękach :good::polew: :polew:

Opublikowano

zaopiekujemy sie Kasia :polew:

na to liczyłem :heat: :heat: w sumie będzie w dobrych rękach :good::polew: :polew:

Będzie bezpieczna jak w jajku :good:

Ale szkoda, że Cię nie będzie ;(

Opublikowano

bedzie, jak to moze byc ze Misiaka nie bedzie :)

a z innej beczki, chce sie zabrac za zrobienie miodu pitnego bawil sie ktos tym ?

Opublikowano

zaopiekujemy sie Kasia :polew:

na to liczyłem :heat: :heat: w sumie będzie w dobrych rękach :good::polew: :polew:

Będzie bezpieczna jak w jajku :good:

Ale szkoda, że Cię nie będzie ;(

Kimi w życiu nie odpuścił bym sobie wypicia po kielichu w waszym towarzystwie :polew: :polew: :polew: będę na 100% :wink4: :wink4: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:17_________________________________________________

bedzie, jak to moze byc ze Misiaka nie bedzie :)

a z innej beczki, chce sie zabrac za zrobienie miodu pitnego bawil sie ktos tym ?

ja nigdy ale chętnie się napiję :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

bedzie, jak to moze byc ze Misiaka nie bedzie :)

a z innej beczki, chce sie zabrac za zrobienie miodu pitnego bawil sie ktos tym ?

ja się bawiłem w jego picie :P

Opublikowano

No to w końcu będziesz czy nie będziesz bo już się zgubiłem :blink:

Opublikowano

Bart dobre ?? ale chodzi o wlasnej roboty ! bo aroniowka mi dobra wyszla, i wino aroniowe dojzewa :>

Opublikowano

No to w końcu będziesz czy nie będziesz bo już się zgubiłem :blink:

Kimi będę, chyba że komuś nie pasuje więc nie będę :gwizdanie:

Opublikowano

zrób 1/1 będzie sieczkarnia :kox:

Opublikowano

No to w końcu będziesz czy nie będziesz bo już się zgubiłem :blink:

Kimi będę, chyba że komuś nie pasuje więc nie będę :gwizdanie:

Nie no, wiesz, jak dla mnie to nie ma bata, żeby Cię nie było :kox:

Opublikowano

dzięki Kimi, że chociaż tobie nie będę przeszkadzał :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bart nie wiem czy zauwazyles ale jest strona 1605 jak z Twojego nicka ;p[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:30_________________________________________________zapomnialem dodac stawiasz flache :polew:

Opublikowano
:banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :drunk:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:33_________________________________________________to kiedy zaczynasz pędzenie :gwizdanie:
Opublikowano

bartek1605 bierz B4rt4s-a, zajedź do Kimiego i walcie do mnie z tą flachą :naughty: :naughty: :naughty: - drogę znasz :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

Wow, faktycznie, nie zauważyłem: 1605

To będzie strona imienia Bartka :D

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:35_________________________________________________Fak, tak napierdzielacie te posty, że już 1606 weszła :disgust:

Opublikowano

no w sumie blisko do roboty bym miał :tongue4:

Opublikowano

na razie czytam, to z 1,5 roku musi stac ja nie wytrzymam ;p

Opublikowano

Wow, faktycznie, nie zauważyłem: 1605

To będzie strona imienia Bartka :D

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:35_________________________________________________Fak, tak napierdzielacie te posty, że już 1606 weszła :disgust:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak byś siedział na bieżąco to byś kontrolował :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

to zrobimy karmelówke :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.